Nová hrozba z ríše Kree poriadne sťaží život trojici hrdiniek, ukazuje druhý trailer na The Marvels

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Druhý trailer na The Marvels

Prichádza druhý trailer na The Marvels, jediné dobrodružstvo z MCU, ktoré si ešte tento rok pozrieme v kinách. Tímovka dá dohromady silnú trojicu hrdiniek, ktorými sú Carol Denvers a.k.a. Captain Marvel (Brie Larson), kapitánka Monica Rambeau (Teyonah Parris) a Kamala Khan a.k.a. Ms. Marvel (Iman Vellani). Spoločne budú musieť čeliť novej hrozbe z ríše Kree.

Ňou je generálka Dar-Benn (v ukážke ešte nie je menovaná, pretože hrdinky nepoznajú jej identitu), ktorú si zahrá Zawe Ahston. Stala sa nový accuserom, čo je dôvodom, prečo nosí kladivo, ktoré sme predtým mohli vidieť u Ronana. Zároveň má však náramok s podobnými schopnosťami ako Kamala.

Výmena miest previazaná so schopnosťami

Ona však považuje Captain Marvel za ničiteľku a hrozbu. V snahe o jej zničenie prepojí tri hrdinky, pretože ich spája podobná vlastnosť a každá z nich sa viaže na svetlo. Hrdinky si tak neustále vymieňajú miesta – a to doslovne.

Na záchranu (alebo upratanie) situácie však opäť z vesmírnej stanice S.W.O.R.D. zostupuje aj Nick Fury (Samuel L. Jackson). Zdá sa, že už po udalostiach Tajnej invázie. Vidíme, že obľúbený jednooký intrigár už má naspäť svoju iskru a bez problémov berie do rúk aj mimozemské zbrane, ktorými likviduje nepriateľov.

the marvels zawe ashton
Zdroj: justjared.com

Nick Fury späť so svojou iskrou

Tri hrdinky sa pritom snažia zvládať novú situáciu a aj pri nej ovládnuť svoje supersily. Nebude sa to dať vyriešiť inak ako tak, že sa z nich stane tím. Budovaním atmosféry a cez nejeden súboj nám však dokazujú, že sa im to nielen podarí, ale predstavia takú úroveň sily, o akej sa Kree bojovníkom ani nesnívalo.

Tie budú rozhodne potrebovať aj v budúcnosti, keďže sa na Marvel filmový svet rúti veľká hrozba z mnohovesmíru. Zatiaľ si však jeden z filmov Fázy 5 tohto univerza budeme môcť pozrieť od 10. novembra. Prinesie ho režisérka Nia DaCosta, autorka predminuloročného Candymana.

Ako sa vám páči druhý trailer na The Marvels? Užívate si podľa ukážok túto tímovku? Ste zvedaví na spojenie trojice postáv? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -