Už vieme, akú postavu si zahrá Jason Momoa vo filme Rýchlo a zbesilo 10

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Jason Momoa v Rýchlo a zbesilo 10

Koncom januára sme sa dozvedeli, že sa Jason Momoa pridá do filmu Rýchlo a zbesilo 10. Značka so superrýchlymi autami, ktoré popierajú fyzikálne zákony, mení jednu veľkú hviezdu za druhú. Kvôli hádke s poprednou postavou v podaní Vina Diesela od nej odstúpil Dwayne Johnson.

Samozrejmosťou je, že okrem Dominica Toretta sa pre poslednú časť vrátia aj Tyrese GibsonLudacrisSung KangMichelle Rodriguez a dokonca aj Charlize Theron. Svoju účasť po deviatej časti však odoprel aj John Cena. Svoju účasť ešte nepotvrdila ani nevyvrátila Jordana Brewster.

rýchlo a zbesilo 9
Zdroj: hdqwalls.com

Finále od ostrieľaného režiséra

Film má byť posledným dielom a ukončiť dlhoročnú ságu. Podľa moderných trendov a aby vedel rozpovedať dlhší príbeh, bude však rozdelený do dvoch častí. Ako režisér sa vrátil Justin Lin, ktorý najprv priniesol pokračovanie, ktoré vedelo fungovať ako samostatný film – Tokijská jazda. Potom priniesol aj štvrtý, piaty, šiesty a eventuálne deviaty diel. Diesel okrem hrania hlavnej role finále aj produkuje.

Momoa sa za posledné roky do dostal do pozornosti fanúšikov pre jeho rolu v seriáli Hra o tróny. Krátko nato sme ho mohli vidieť ako superhrdinu z DC, Aquamana. S ním dostane koncom tohto roka pokračovanie, ktoré nesie podtitul Stratené kráľovstvo. Minulý rok sme ho mohli vidieť v skvelom sci-fi diele Duna.

Duna
Zdroj: vanityfair.com

Na červenom koberci sa vyjadril k úlohe

Minulý rok však jeho život poznamenal aj rozvod s dlhoročnou partnerkou a manželkou. Po časoch prespávania v karavanoch sa ale očividne opäť postavil na nohy. V plnej kráse sme ho mohli vidieť na červenom koberci pri premiére filmu Batman. Sprevádzal tam svoju krstnú dcéru – Zoë Kravitz, ktorá hrá vo filme Catwoman. Odchytil si ho tam aj portál Entertainment Tonight, ktorý sa ho pýtal na jeho nadchádzajúce projekty. Samozrejme hovorili aj o Rýchlo a zbesilo 10. Povedal toto:

„Bude to zábava, bude hrať záporáka, čo už som nerobil istý čas. A teraz budem zlý chlapec. Veľmi okázalý zlý chlapec. Bude to trochu vyzývavé.“

V takejto úlohe po piatich rokoch

Takže to máme jasné a priamo z jeho úst – Jason Momoa bude vo filme Rýchlo a zbesilo 10 zlým chlapcom. Teda… záporákom. Ako sám povedal, v takejto úlohe sa už nejaký čas neukázal. Naposledy to bolo pred piatimi rokmi, vo filme Vtedy v Kalifornii.

Akčná komédia si získala absolútne priemerné hodnotenia. Tie sa však týkajú skôr chabého hereckého výkonu Bruca Willisa. Ako vieme, v nich práve v poslednom čase nevyniká. Dôkazom je, že dostal špeciálnu kategóriu na Zlatých malinách, kde bol nominovaný za osem filmov z posledného roka.

jason momoa vtedy v kalifornii
Zdroj: pinterest.com

Vymení hrdinský oblek

Momoa je ale skvelým hercom. A vidieť ho vymeniť superhrdinský oblek a stať sa zápornou postavou je zaujímavý krok. Ale určite vítaný. Veríme, že do premiéry filmu si ešte prichystajú viacero spôsobov, ako nám postavu predstaviť (a predať). Film má totiž ísť do kín 19. mája 2023.

Čo hovoríte na správu, že si Jason Momoa vo filme Rýchlo a zbesilo 10 zahrá záporáka? Hodí sa vám k ságe aj do takejto úlohy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -