Rodina sa rozrástla o nového člena. V najnovšej časti Rýchlo a zbesilo 10 sa ukáže aj herec Jason Momoa

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Jason Momoa v Rýchlo a zbesilo 10

Je to síce prekvapením, no séria Rýchlo a zbesilo sa po 20 rokoch pomaly končí. Veľké finále by malo byť rozdelené do dvoch filmov, pričom prvú časť a zároveň desiaty film v sérii by sme si mali pozrieť už na ďalší rok. Novinkou o desiatej časti je ale to, že okrem bežných hercov, na ktorých sme si v tejto sérii už zvykli, sa tam ukáže jeden nováčik. A tým bude obľúbený herec Jason Momoa, ktorý sa pridal k obsadeniu Rýchlo a zbesilo 10.

Rýchlo a zbesilo filmy začali ako séria o rýchlych autách, pretekoch a rodine. Po rokoch sa z automobilovej ságy stala skôr akčná séria plná nie úplne reálnych, no za to vizuálne zaujímavých scén, vďaka čomu si vždy našla priazeň u fanúšikov akčných filmov. Úspech si získal aj zatiaľ jediný spin-off, ktorý nesie názov Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw. Očakáva sa, že aj z tohto filmu sa postupom času stane séria.

Jason Momoa
Zdroj: screendaily.com

Aká bude jeho rola?

Jason Momoa je určite prekvapivým prírastkom do tejto rodiny. Nie preto, že by nezapadal. Štúdio si do rolí v sérii vyberá hlavne veľkých hercov. Začalo to s Vinom Dieselom, no postupne sa pridali ďalší obrovskí herci ako Dwayne Johnson alebo John Cena, ktorý do série prišiel minulý rok v Rýchlo a zbesilo 9. Prekvapením bol teda Momoa skôr preto, lebo sa o ňom v súvislosti s touto sériou nejako obzvlášť nerozprávalo.

Avšak štúdio Universal Pictures potvrdilo, že sa teda v najbližšom projekte s číslom 10 ukáže. Jeho rolu zatiaľ nepoznáme, no odkedy sa oficiálne potvrdilo, že si v sérii zahrá, povráva sa o tom, že by mohol byť záporákom. Určite na to potenciál aj výzor má. Aktuálny Aquaman by si však mohol zahrať aj ďalšieho strateného brata Dominica Toretta (to by asi nikoho neprekvapilo) alebo nejakého FBI policajta či tajného agenta.

rýchlo a zbesilo 9
Zdroj: hdqwalls.com

Koho vo filme ešte uvidíme?

Rýchlo a zbesilo 10 bude spolu s Rýchlo a zbesilo 11 záver tejto série. Tá bude síce môcť pokračovať cez spin-offy, no to nič nemení na tom, že sa pôvodná séria ukončí. Zahrať by si v desiatke okrem Momou a Diesla mali ďalej aj Nathalie Emmanuel (Ramsey), Michelle Rodriguez (Letty), Tyrese Gibson (Roman), Sung Kang (Han) a Ludacris (Tej). Keďže ide o záver série, pravdepodobne sa tam nakoniec ukáže viacero hercov, ktorých sme videli.

A to napríklad John Cena (Jakob Toretto), Jordana Brewster (Mia Toretto), Kurt Russell (pán Nikto) alebo Jason Statham (Deckard Shaw). Ako záporáčka by sa mohla opäť vrátiť aj Charlize Theron (Cypher). Isté sú potom už len tri veci. Po prvé, film bude znova režírovať Justin Lin. Po druhé, The Rock sa pre spory s Vinom Dieselom v desiatke ani jedenástke neukáže. A po tretie, premiéru Rýchlo a zbesilo 10 naplánovali na 19. mája 2023.

Čo vravíte na obsadenie Jasona Momou do tejto série? Myslíte si, že bude záporák, FBI agent alebo dokonca ďalší člen Torettovskej rodiny? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: cnet.com, ign.com, motor1.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -