Pokračovanie filmu Alita: Bojový anjel stále nie je stratené. Režiséri majú o neho záujem

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Režiséri chcú pokračovanie filmu Alita: Bojový anjel

Robert Rodriguez sa vyjadril, že on a James Cameron majú stále veľký záujem priniesť pokračovanie filmu Alita: Bojový anjel. Prvú časť sme dostali v roku 2019 a ide o adaptáciu rovnomennej mangy a krátkeho anime podľa nej.

Väčšina adaptácií japonskej tvorby naráža na problémy a získa si negatívnu vlnu reakcií. Práve toto ale nebol jeden z nich. Získalo si mnoho pozitívnych ohlasov a fanúšikovia mu dávali kladné hodnotenia. Dokonca prijatie filmu pomohlo Rodriguezovi, aby sa dostal opäť k hollywoodskej produkcii, a to k seriálu The Mandalorian.

nový trailer The Book of Boba Fett
Zdroj: collider.com

Po Boba Fettovovi pripraví návrh

Teraz pripravuje jeho spin-off The Book of Boba Fett, ktorý uvidíme koncom mesiaca. Po skončení prác na ňom by sa však vrátil k druhej časti Ality. V nedávnom rozhovore pre portál The Hollywood Reporter sa vyjadril takto:

„Jim (Cameron) a ja sme o tom nedávno hovorili a obaja stále máme záujem. Povedal som mu, že najprv dám ľudom Boba Fetta a potom môžeme pripraviť návrh.“

Disney môže veci brať inak

Pre Camerona ide predsa o celkom srdcový projekt. Snažil sa na ňom pracovať 20 rokov, pretože veľmi obdivuje dej aj myšlienky filmu. Našiel si pre neho spoločného tvorcu a film priniesli so spoločnosťou 20th Century Fox, len krátko predtým ako ju odkúpilo Disney.

Práve tu by Rodriguez videl šancu. Je si vedomý toho, že priniesť návrh bude ťažká úloha. Ale s gigantom akým je Disney, ktorý má aj vlastnú streamovaciu službu si myslí, že by mohli uspieť. Preto chcú priniesť rovno už aj nástrel deja a toho, čo sa bude vo filme diať.

Alita: Bojový Anjel
Zdroj: imdb.com

Alita si zaslúži pokračovanie

Predsa len, kybernetické dievča s tvárou Rosy Salazar si pokračovanie zaslúži. Alita, ktorú z poškodeného androida nájdeného na šrotovisku dal dokopy doktor Dyson Ido prešla v prvej časti mnohým. Bez akýchkoľvek predošlých spomienok si hľadala v Iron City, mieste, ktoré jej pripadalo cudzie, svoje miesto.

Keď sme sa konečne mohli dočkať riadneho pripojenia k jej predošlému životu, film skončil, čo nás nechalo s veľkým cliffhangerom. Preto by bolo len logické a pre fanúšikov potešujúce, aby vzniklo pokračovanie filmu Alita: Bojový anjel.

pokračovanie alita
Zdroj: digitalspy.com

Christoph Waltz je za

Po odprezentovaní seriálovej verzie Boba Fetta sa teda Robert Rodriguez a James Cameron pustia do návrhu, ktorí predstavia Disney. Dúfajme, že budú vo svojej úlohe úspešní a podarí sa im priniesť druhú časť. Podporuje ich v tom aj Christoph Waltz, ktorý by bol nadšený, ak by sa mohol vrátiť do role doktora Ida.

Čo si myslíte vy? Akú šancu na úspech má u Disney pokračovanie filmu Alita? Podarí sa ho režisérom presadiť? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -