Najnovší trailer na The Suicide Squad ukazuje, kto si trúfol na Supermana, boj s obrovskou hviezdicou a iné šialenosti

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Dostávame ešte jeden trailer na The Suicide Squad

Warner Bros. sa chystalo zverejniť ešte jeden chystaný trailer na The Suicide Squad. Lenže ešte pred oficiálnym vydaním sa dvojica hercov rozhodla, že ho len tak pustí na internet. Takto dostávame vďaka Jaiovi Courtneymu a Margot Robbie (a ich YouTube účtom) skorší prístup k ukážke na túto poriadnu dávku šialenosti.

Ako aj samotné video hovorí, film pochádza z hrozivo krásnej mysle Jamesa Gunna. Ten si po Strážcoch Galaxie nachvíľu odskočil k DC, aby opäť priviedol túto partiu, ktorá je ochotná zomrieť za záchranu sveta. Teda, ochotná ako ochotná…

Bláznivá partia, ktorá si trúfne aj na Supermana

V každom prípade vidíme, že pôjde o poriadne bláznivý a krvavý kúsok. Sledujte, ako akciu striedajú vtipy a epické výstupy našich obľúbených antihrdinov. Začína sa pohľadom na Bloodshota, ktorého stvárni Idris Elba. Ten sedí vo väzení za to, že strelil Supermana guľkou z kryptonitu a tak poslal Muža z ocele na jednotku intenzívnej starostlivosti.

Postupne spoznávame aj zvyšok partie. Dozvedáme sa zároveň, že ide už o druhú Jednotku samovrahov, čím nám teda potvrdzujú, že tá prvá sa reálne v tomto svete stala. Jej jedinou súčasťou bola Harley Quinn, ktorú hrá Margot Robbie. Vieme ako to dopadlo, avšak táto postava je jedinou, ktorá sa pridá aj k druhej skupine.

The Suicide Squad
Zdroj: twitter.com

Táto Suicide Squad je na členov bohatá

Okrem toho zvyšok jednotky (a ďalšieho obsadenia) tvoria John Cena ako Peacemaker, Joel Kinnaman ako Rick Flag, Viola Davis ako Amanda Waller, Peter Capaldi ako the Thinker, David Dastmalchian ako Polka-Dot Man, Daniela Melchior ako Ratcatcher, Michael Rooker ako Savant, Alice Braga ako Sol Soria, Pete Davidson ako Richard „Dick“ Hertz/Blackguard, Nathan Fillion ako T.D.K., Sean Gunn ako Weasel, Flula Borg ako Javelin, a Mayling Ng ako Mongal.

Okrem nich nám ešte posledný trailer na The Suicide Squad dáva viac pohľadu na inú milovanú postavu. Ňou je síce na prvý pohľad hrozivo vyzerajúci, ale pritom jemný a pozorný King Shark. Vo filmovej podobe mu prepožičia hlas Sylvester Stallone. Samotný režisér si na účet tejto postavy už strihol viac vtipov.

suicide-squad-new-image-1
Zdroj: collider.com

James Gunn má hrozivo krásnu myseľ

Gunn nás zásobuje poriadnymi informáciami o filme, čo je hlavným dôvodom, prečo sa oplatí sledovať jeho Twitter. Okrem easter eggov a informáciách o tom, že film bude mať aj viaceré potitulkové scény, teraz zverejnil aj ako dlhý film bude. Ten bude trvať 2 hodiny a 12 minút. Čaká nás teda 132 minút poriadne drsnej akcie, nefalšovanej zábavy a poriadnych šialeností.

Jednou z nich je aj hlavný ciel Jednotky samovrahov. Tou je iba niečo, čo je známe ako projekt „Starfish“ (hviezdica). Po krátkom vtipe od Peacemakera Johnna Cenu (ktorý dostane aj vlastný spin-off seriál) sa dozvedám o čo skutočne ide. A netreba ani príliš dlho váhať na to, aby sme si domysleli, že pôjdu bojovať proti skutočnej gigantickej hviezdici. Klasika.

suicide-squad-new-image-2
Zdroj: collider.com

Po vzhliadnutí nevieme, z čoho sa tešiť najviac

Ak sa teda tešíte na to, ako bude King Shark pozorovať vtáky, neviete spustiť oči z nového kostýmu Harley Quinn alebo zdieľate radosť Polka-Dot Mana z toho, že je konečne superhrdinom, určite si nemôžete túto komiksovku nechať ujsť. A od premiéry sme veľmi blízko. Do kín sa film dostane 5. augusta a o deň neskôr si odbije premiéru aj na HBO Max.

Čo hovoríte vy na „uniknutý“ trailer na The Suicide Squad? Páči sa vám ešte väčšia dávka šialeností, akcie a humoru? Koľkokrát ste si ho opakovane pustili? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -