Veci naberajú pre Amy Adams zlovestný smer, ukazuje nový trailer na rozprávkový muzikál Rozčarovaná

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na film Rozčarovaná

Disney zverejnilo nový trailer na rozprávkový muzikál Rozčarovaná. Ide o pokračovanie dnes už dobre známeho filmu Začarovaní, ktorý prišiel ešte v roku 2007. Amy Adams si tu zahrala princeznú Giselle, ktorá sa z magickej ríše Andalázie ocitá v našom svete. Až tu narazí na pravú lásku, ktorú predstavuje právnik Robert, ktorého stvárňuje Patrick Dempsey.

Obaja sa vracajú v pokračovaní, kde už ubehlo viac ako 10 rokov od ich svadby. Žijú si svoj život vo veľkomeste, ktorý sa zdá čoraz viac stereotypný a prichádzajú o ilúzie. Z fantastickej krajiny sa vracia James Marsden ako princ Edward. Hovorí o príchode drakov a nájazde zlobrov. Avšak aj takéto dobrodružstvo sa zdá ako lepšia voľba…

Zakliatie kráľovstvo na zaspatom predmestí

Očakávajú zmenu, keď sa so svojou rozrastajúcou sa rodinou presťahujú na (až príliš) pokojné predmestie Monroeville. Lenže tomu vládne miestna „kráľovná“ Malvina Monroe (Maya Rudoplh), pri ktorej sa Giselle cíti ešte viac ako ryba na suchu. Žeby nedostala svoje „žili šťastne až kým nepomreli“?

Rozhodne sa preto využiť pomoc mágie Andalázie. Spiacu štvrť tak premení na reálnu rozprávku. Ideálna predstava má však hrozivé následky. Budúcnosť všetkých je v ohrození, o to viac, že na ňu kúzla vplývajú a nútia ju robiť zlovestné veci. Stáva sa ona záporáčkou v príbehu?

rozčarovaná
Zdroj: tomandlorenzo.com

Giselle ako… záporačka?!

To pre nás nachystala scenáristka Brigitte Hales, ktorá písala príbehy aj pre seriál Kde bolo, tam bolo… Príbehové linky ale vytvoril aj J. David Stem, ktorý písal napríklad Shreka 2. Réžiu si tentoraz zobral na starosť Adam Shankman, ktorý predtým pracoval na muzikáloch ako Hairspray či Rock of Ages.

Okrem spomenutých hercov sa tu objavia Gabriella Baldacchino, Yvette Nicole Brown či Jayma Mays. Hlasy viacerých fantastických postáv má poskytnúť Alan Tudyk. Piesne vytvárali Alan Menken a Stephen Schwartz, stojaci za Princom egyptským či Pippinovou piesňou z Pána prsteňov. Zdá sa, že pôjde o poriadne prepracované pokračovanie. Pozrieť si ho budeme môcť na Disney+ už 18. novembra.

Ako sa vám páčil nový trailer na film Rozčarovaná? Ste radi, že sa princezná Giselle vracia po 15 rokoch? Čo hovoríte na to, že bude záporáčkou v príbehu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -