Trailer na tretiu sériu seriálu Temné hmoty pozýva na epické rozuzlenie

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na finálnu sériu Temné hmoty

HBO prináša trailer na 3. sériu seriálu Temné hmoty. Vychádza z knižnej predlohy od Phillipa Pullmana, kde je novela Jantárový ďalekohľad tou poslednou v trilógii. Tak aj táto séria prinesie záver, ku ktorému smerovali všetky udalosti predošlých dvoch sérií. Láka na epické rozuzlenie a prípravu hrdinov na boj.

Séria sa rozprestiera cez niekoľko svetov. Hlavnou hrdinkou je dievča Lyra (tu ju hrá Dafne Keen), ktorá žije medzi učencami. Podľa proroctva čarodejnice má zmeniť svet. Dozvie sa tajomstvo, ktoré sa týka Lorda Asriela (hrá ho James McAvoy) a odhalí únosy aj sprisahania. Pri tom objaví substanciu známu ako „Prach“, ktorá jej umožňuje pohybovať sa medzi realitami.

Lyra a Will sa vydávajú do krajiny mŕtvych

Stretávame sa aj s ďalším mladým hrdinom, ktorým je Will (Amir Wilson), držiteľ Magického noža. Musia nájsť jeden druhého a vydajú sa do krajiny mŕtvych, odkiaľ sa ešte nikto nikdy nevrátil. Lyrin otec medzitým bojuje s Autoritou intenzívnejšie ako kedykoľvek predtým a jeho Rebélia znamená jedine neodvratnú vojnu.

Okrem spomenutých sa vracajú aj ďalšie hviezdy v hereckom obsadení. Budú to Ruth Wilson ako pani Coulter, Simone Kirby ako Mary Malone, Will Keen ako Otec Prezident McPhail, Jade Anouka ako Ruta Skadi, Ruta Gedminstas ako Serafina Pekkala, Adewale Akinnuoye-Agbaje ako veliteľ Ogunwe, Jamie Ward ako Otec Gomez či Amber Fitzgerald-Woolfe ako Ama.

3. séria temné hmoty
Zdroj: upcomingseason.com

Vojna proti Autorite je neodvratná

Kobna Holdbrook-SmithSimon Harrison a Chipo Chung budú predstavovať vzbúrených anjelov Balthamosa, Barucha a Xaphaniu. Pribudne tu však aj jeden nový, ktorý dokonca presahuje aj knižnú predlohu a vytvoril ho scenárista Jack Thorne. Jeho meno bude Alabrus a má nám viac priblížiť, čo sa aktuálne deje v Kráľovstve nebeskom.

Objavia sa tu dokonca aj dve hosťujúce hviezdy. Nimi sú Lin-Manuel Miranda ako Lee Scoresby a Andrew Scott ako Jopari. Zdá sa, že sa je skutočne na čo tešiť. Finálna séria začne vychádzať od 5. decembra, kedy na HBO Max uvidíme prvé dve časti. Potom nás čaká diel týždenne až do úplného záveru, 26. decembra.

Navnadil vás správne trailer na tretiu a záverečnú sériu seriálu Temné hmoty? Bude podľa vás finálne dostatočne epické? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -