Lisa Kudrow sa pridáva do obsadenia seriálu Time Bandits, za ktorým stojí Taika Waititi

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Lisa Kudrow v seriáli Time Bandits

Lisa Kudrow sa pridáva do seriálu Time Bandits. Herečka najviac známa ako Phoebe z Priateľov rozvíja obsadenie rebootu filmu z 80. rokov. Zobralo si ho po seba Apple TV a podpísaný je pod neho Taika Waititi. Ten bude pôsobiť ako režisér pre prvé dve epizódy, scenárista pre všetkých desať a ako výkonný producent.

Pôvodný film podchádza z roku 1981 a režíroval ho Terry Gilliam, ktorý priniesol Imaginárium Dr. Parnassusa či viaceré filmy pre Monty Python. Preto nie je prekvapením, že práve členovia tohto komediálneho zoskupenia tvorili veľkú časť hercov. Zahrali si tu John Cleese, Shelley Duvall, Ralph Richardson, Katherine Helmond, Ian Holm, Michael Palin, Peter Vaughan, David Warner, ale napríklad aj Sean Connery.

time bandits
Zdroj: amazon.com

Pôvodný film od tvorcov Monty Python

Príbeh sa zameral na 11-ročného chlapca, ktorému jedného dňa zo skrine vyjde 6 trpaslíkov. Sú to predošlí zamestnanci Najvyššej Bytosti, ktorí ukradli mapu, ktorá ukazuje všetky diery v štruktúre časopriestoru. Skáču medzi jednotlivými historickými obdobiami… aby odtiaľ kradli bohatstvo.

Počas svojich dobrodružstiev tak narazia nielen na skupinu fiktívnych, ale aj reálnych historických osobností. Stretnú sa s Robinom Hoodom či Napolenom Bonapartem. Bytosť je im však stále v pätách a snaží sa ich dolapiť, aby mohol získať mapu naspäť.

Time Bandits obsadenie
Zdroj: variety.com

Komédia o zlodejoch naprieč časom a priestorom

10-dielny seriál trochu pozmení pôvodný príbeh. Zameria sa na skupinu zlodejov, ktorí nájdu spôsob ako cestovať časom. Tiež ju budú využívať na to, aby z rozličných historických období kradli poklady. Zistia však, že sú v udalostiach z minulosti značne stratení a tak budú musieť vyhľadať pomoc 11-ročného chlapca, ktorý je maniakom do dejepisu.

Chlapca menom Kevin si v tom prípade zahrá Kal-El Tuck (Unseeing Evil). Kudrow bude hrať postavu menom Penelope. Ďalšími obsadenými sú Charlyne Yi (Nabúchaná), Tadhg Murphy (Conversations With Friends), Roger Jean Nsengiyumva (You Don’t Know Me), Rune Temte (Orol Eddie), Kiera Thompson (Martyrs Lane) a Rachel House (Heartbreak High). Tvorcovia nám sľubujú komediálnu cestu naprieč časom a priestorom.

Čo hovoríte na to, že sa Lisa Kudrow pridala do seriálu Time Bandits? Poznáte pôvodný film? Ako sa vám pozdáva jeho komediálny seriálový reboot? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -