Venom v Spider-Man: No Way Home? Čo prezradil Topher Grace, nositeľ symbionta v Spider-Man 3?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Bude Venom vo filme Spider-Man: No Way Home?

V treťom Spider-Manovi sa má objaviť niekoľko ikonických záporákov. Vracajú sa tí z Raimiho trilógie, aj tí z The Amazing Spider-Man dvojice filmov. Doctor Octopus, Electro, Green Goblin, schyľuje sa k poriadnej akcii a zrejme aj formovaniu Sinister Six. Ľudí ale stále zaujíma jedna vec – či sa objaví aj Venom v No Way Home.

A teraz tým nemyslíme Venoma, na ktorého sme zvyknutí z filmov od Sony, kde Eddieho Brocka hrá Tom Hardy. Vieme, že k nemu sa Peter Parker v podaní Toma Hollanda eventuálne dostane a príde k ich nevyhnutnému stretnutiu. Potvrdili to šéfovia Sony, Marvel štúdií aj režisér Carnage prichádza, Andy Serkis.

Uvidíme dokonca súboj dvoch Venomov?!

venom no way home
Zdroj: cinemablend.com

Teraz ale myslíme verziu, ktorá sa objavila vo filme Spider-Man 3 (2007). Tam si Brocka so symbiontom zahral Topher Grace. Na Reddite sa ho fanúšikovia pýtali, či môže potvrdiť alebo vyvrátiť fámu o tom, že by sa mohol objaviť vo filme. Dal im na to jasnú odpoveď:

„Prosím nechajme to medzi nami, ale áno, som tam. Peter Parker je v p**eli z toho, že sa odhalila jeho tajná identita a tak sa stanú nejaké bláznivé veci s Doctorom Strangeom. A zrazu je tam Doctor Octopus zo svojej dimenzie. A zrazu prídu Electro a Green Goblin z tých ‚svietiacich kruhov‘ a sú všetci takí že ‚Je čas zašliapnuť nejakých pavúkov’“.

Ako to, že ešte nevybuchol internet?

Tu by sa mohol šok publika až merať. Dal by im čas na búrlivé diskusie a internet by zrejme znovu vybuchol, ak by nedodal:

„Potom sa objaví Tom Hardy a ja a bojujeme. Ja vyhrám (jednoznačne), to nie je ani súboj, hneď mu nakopem riť. Nie, že by som chcel nejak viac prezrádzať, ale uvidíme tam aj nejakých hercov zo seriálu Spider-Man zo 70. rokov, Aquamana, Batmana (Afflecka, nie Keatona) v crossoveroch a vďaka Disney aj ducha Hana Sola zo Vzostupu Skywalkera a ešte EVE z Wall-E. Ale fakt si to prosím nechajte pre seba“.

Nemajme od filmu nesplniteľné očakávania

Takže odkaz je jasný. Topher Grace sa ako Venom v Spider-Man: No Way Home neobjaví. A zrejme ani iná jeho forma. Na stretnutie budeme musieť počkať s budovaním značky a vlastného Sony vesmíru (s názvom Sony’s Spider-Man Universe).

končí Spider-Man v MCU
Zdroj: reddit.com

Herec si ale perfektne urobil žarty z ľudí, ktorí od filmu očakávajú príliš veľa. Niektorí naozaj hľadajú čokoľvek a chytajú sa aj šialených špekulácií o tom, čo by sa malo stať. Už len predstavenie záporákov z predošlých filmov je skvelým prvkom a nevieme sa dočkať premiéry (aj keď, stále si myslím, že uvidíme všetkých troch Spider-Manov…).

Čo hovoríte na to ako herec reagoval na svoje pôsobenie ako Venom vo filme Spider-Man: No Way Home? Prekvapil vás? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -