Stephen Lang potvrdil, že sa vráti v Avatar 2. Akým spôsobom ožije jeho postava?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Stephen Lang vo filme Avatar 2

Fanúšikovia o tom špekulovali a prekvapene reagovali, či je to možné. Teraz je to oficiálne aj z úst herca. Stephen Lang potvrdil, že sa vráti vo filme Avatar 2. Ba čo viac, dokonca prezradil aj ako jeho postava príde naspäť po udalostiach prvej časti.

Vo filme Avatar, ktorý sme dostali ešte v roku 2009, bol dôležitým záporákom. Bol vodca vojenských jednotiek, ktoré chceli vyplieniť Pandoru, kolonel Miles Quaritch. Postavil s nimi zariadenie s názvom Hell’s Gate Facility (teda brána do pekla). Odtiaľ napádali s vojakmi domorodých obyvateľov. Na konci sme ale videli ako skončil s dvomi šípmi v jeho hrudi a zomieral.

stephen lang avatar
Zdroj: movievillainsdeaths.com

Ako sa vráti?

Niektorí fanúšikovia ale špekulovali o jeho návrate a údajne ho zahliadli aj v traileri. Napovedalo to aj jeho ikonické oblečenie. Treba povedať, že išlo o poriadnu trefu. Naozaj sa vráti aj postava, ktorá v prvom filme zomrela. Odpovedal na to samotný predstaviteľ úlohy pre magazín Empire.

Povedal, že sa vráti ako takzvaný „Recombinant“. Pôjde o klon, ktorý síce vyzerá ako Na’vi, ale drží si spomienky svojho predchodcu. Takže v podstate Quaritch ako avatar. Herec prezradil, že bude „väčší, modrejší a naštvanejší“. Ale zároveň sa ukážu aj isté náznaky pokory, pretože dostať dva šípy do hrude predsa len zanechalo následky.

avatar 2 stephen lang
Zdroj: empire.com

Opäť vo velení

Zatiaľ to však ďalšie dostupné materiály nenaznačujú. Na obrázku, ktorý zároveň magazín zdieľal, stojí vo vojenskom zariadení či laboratóriu s hologramom mozgu za ním. Avšak so svojím typickým vzhľadom s vojenským účesom, maskáčmi a zeleným tielkom vyzerá, že má stále navrch nad ľuďmi, ktorí sú okolo neho.

Zároveň sa nevracia sám, ale s celou skupinou vojakov pripravených na pomstu. Budú mať postavené aj nové zariadenie s názvom Bridgehead, v ktorom by mali mať 3D zariadenie schopné im vyrábať zbrane. Vody Pandory, na ktoré sa teraz sústredí film (má podtitul The Way of Water), tak nebudú v bezpečí.

stephen lang avatar teaser
Zdroj: digitalspy.com

December prinesie poriadny zážitok od Camerona

Stephen Lang je pre film Avatar 2 druhým vráteným hercom, ktorého postava neprežila. Podobne je to aj so Sigourney Weaver. Jej postava doktorky Grace Augustine zomrela v jednotke. Tu si však herečka zahrá inú rolu namiesto zopakovanie pôvodnej. Bude dievčaťom z radov Na’vi s menom Kiri.

Presunieme sa do oceánov, Jake a Neytiri už majú niekoľko detí a rodinu, ktorú tam majú ochraňovať. Prichádza k nim však nová hrozba v podobe ďalších vojakov a navrátených nepriateľov. Jednoducho poriadna akcia aj dráma, akú od Jamesa Camerona očakávame. Film Avatar: The Way of Water uvidíme v kinách od 16. decembra.

Ako reaguje na to, že sa Stephen Lang vráti takýmto spôsobom? Čakali ste to a tiež vydedukovali z traileru alebo je to pre vás prekvapením? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -