Paramount pripravuje horor Apartment 7A. Ide o prequel k slávnemu Rosemarinmu dieťaťu?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Horor Apartment 7A

Paramount údajne skončil nakrúcanie a začína post-produkcia pre ich horor Apartment 7A. Viaceré zdroje a dôkazy ukazujú na to, že by mohlo ísť o prequel ku kultovému filmu. Tým je Rosemarino dieťa, ktoré v roku 1968 podľa knižnej predlohy priniesol Roman Polanski. Hlavnú úlohu si zahrala Mia Farrow.

Stvárňuje mladú tehotnú ženu, ktorá sa presťahuje so svojím partnerom do nového bytu. Jej susedia prejavujú extrémny záujem o jej nenarodené dieťa a ona začína tušiť, že je s ním niečo veľmi zle. Začína sa kvôli tomu čoraz viac izolovať a strachovať. Avšak až pri jej pôrode je odhalená diabolská pravda.

rosemarino dieťa
Zdroj: bloody-digusting.com

Spoločnosť známa pre remaky

Nový film je pod produkčnou spoločnosťou Platinum Dunes. Tá sa často zameriava na remaky. Okrem známej Očisty tak priniesli nové verzie Texaského masakra motorovou pílou či Piatku trinásteho. A pre zaujímavosť, pred 15 rokmi chceli priniesť remake Rosemarinho dieťaťa. Produkciu nového filmu podporil a doplnil aj John Krasinski (Tiché miesto).

Portál Bloody Disgusting ako prvý prišiel s dohadmi, že by malo ísť o prequel známeho psychologického hororu. Predsa len, číslo apartmánu sedí s tým, do ktorého sa nasťahovala mladá dvojica. Teraz vieme, že sa bude sústreďovať na ženu, ktorá v ňom (alebo pred jeho prahom) zomrela.

amy leeson rosemary
Zdroj: reelmockery.com

Rovnaké mená v obsadení!

Avšak oveľa zaujímavejšie informácie prináša IMDb v obsadení snímky. Herečka Amy Leeson má hrať dokonca samotnú Rosemary Woodhouse! Ďalším je tu Kevin McNally, ktorý si má zahrať Romana Casteveta (pôvodne ho hral Sidney Blackmer). Ten je jedným z dvojice postaršieho páru od susedov. Mary o ňom zistí, že jeho meno je anagramom pre Steven Marcato.

Ten bol v minulosti okultistom a vodcom satanistického kultu. Lenže je to naozaj jeho minulosť? Rosemary verí, že spolu s doktorom Sapirsteinom stále do tejto sekty patria a majú s jej dieťaťom zlovestné úmysly. Ak poznáte pôvodný film, viete, ako to nakoniec bolo…

roman-castevet
Zdroj: onceuponascreentime.com

Stále remake pod krycím menom?

Nemôžu byť jasnejšie dôkazy, že horor Apartment 7A je prequelom alebo doplňujúcim príbehom k Rosemarinmu dieťaťu. Alebo nebodaj by mohol byť remakom, po ktorom štúdio túžilo, len ho skrývajú za pracovným názvom? Už len čakať na ďalšie informácie a zverejnený dátum vydania, aby sme sa mohli presvedčiť sami!

Režisérsky sa o neho postarala Natalie Erika James, ktorá priniesla mrazivé snímky Drum Wave alebo Relikvia. Ona písala aj scenár, pomáhal jej však pri tom Christian White, známy autor fantasy a temných príbehov. Máme sa na čo tešiť.

Myslíte si, že je Apartment 7A prequelom k Rosemarinmu dieťaťu alebo je to po celý čas spomínaný remake pod skrytým označením? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -