Trailer na film Barbarian prináša mrazivý horor s Billom Skarsgårdom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na horor Barbarian

20th Century Studios a New Regency prinášajú prvý trailer na film Barbarian. Spolu s prvým plagátom nám dokazuje, že pôjde o poriadne mrazivý horor, ktorý sa nám dostane pod kožu aj do hlavy. Svoje kvality v tomto žánri tu opäť dokáže Bill Skarsgård, ktorý si zahral v horore To.

Práve producent oboch častí príbehu s klaunom Pennywiseom, Roy Lee, prinesie aj tento film. Napísať scenár aj režírovať ho má Zach Cregger, ktorý je doteraz známy skôr pre komédie (predsa len okrem týchto dvoch úloh ide o stand-up komika). Ale stačí si pozrieť túto ukážku a zistíte, že aj hororom bude mať čo povedať.

Airbnb, ktoré určite nežiadala

Začína sa pritom tak nevinne. Mladá žena Tess, ktorú hrá Georgina Campell známa z Black Mirror, prichádza k svojmu prenajatému domu. Aj napriek tomu, že si ho zajednala už mesiac vopred, v dome sa nachádza už iný muž (Skarsgård). Kvôli povinnostiam v meste sa ale rozhodne zostať. Hrá príjemná hudba, zdá sa, že by mohlo ísť o romantickú snímku. Lenže…

Žena sa uprostred noci zobudí a nikde nie je ani stopy po Keithovi. Odvtedy veci naberajú rýchly spád. Tess nachádza v podzemí záhadné dvere a dostáva sa do niečoho, čo vyzerá ako väzenie. Nachádza v ňom ďalšie a ďalšie osoby. Keď vás ani toto nevydesilo, tak poriadne zimomriavky vám naskáču pri konci pri robotickom ženskom hlase.

barbarian poster
Zdroj: geektyrant.com

Znepokojivá atmosféra z každého kúsku

Zvyšok hereckého obsadenia tvoria tiež dosť zaujímavé mená. Objavia sa tu ešte Justin Long (Tusk), Matthew Patrick Davis (Dwight in Shining Armor), Richard Brake (3 From Hell), Kurt Braunohler (Srdcu nerozkážes) a Jaymes Butler (Misia: Prezident).

Tvorcovia nám prinášajú aj plagát, ktorý prevažujúcou červenou farbou perfektne dotvára znepokojivú atmosféru. Okrem Campell stojacej pred dverami do pivnice nám zverejňuje aj dátum vydania. Nápaditý horor z Airbnb, v ktorom by ste sa určite nechceli ocitnúť, príde do kín 31. augusta.

Navodil trailer na horor Barbarian husiu kožu aj vám? Dostali ste sa už ukážkou do jeho atmosféry? Pôjdete si ho pozrieť do kina? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -