Trailer: Legendárna Kung Fu Panda je po 8 rokoch späť. Titulný Dračí bojovník sa zmení na nespoznanie

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Kung Fu Panda 4

Dračí bojovník Po sa po 8 rokoch konečne vráti aj na veľké plátna. Trailer na animák Kung Fu Panda 4 nám ale našťastie ukazuje, že pôjde o poriadne veľkolepý návrat. Pri hľadaní svojej novej úlohy sa Po stretne so zatiaľ najsilnejším súperom, ten navyše povolá aj zopár známych tvárí.

Samozrejme sa ako bojovník z klanu Čiernych drakov vracia k hlasu hlavnej postavy Jack Black. Naspäť je v originálnom znení aj Dustin Hoffman ako majste Shifu, James Hong ako adoptívny otec pán Ping aj Bryan Cranston ako pravý otec Li. Prekvapením je však návrat Iana McShana ako leoparda Tai Lunga, predošlého úhlavného nepriateľa.

Najväčší nepriateľ, aký tu doteraz bol

Hneď sa dozvedáme, že na scénu prichádza ešte väčšia hrozba. Chameleónica pohltí dušu Tai Lunga a s tým aj jeho bojový štýl. Vidíme, že to už spravila s mnohými bojovníkmi, takže Poa čaká zatiaľ najťažší súboj (v ktorom bude musieť nakopať zadok aj sám sebe). Plaza z čarodejníckymi schopnosťami bude dabovať Viola Davis.

Popri tom, ako musí Panda zvládať nového súpera, čelí aj inej veľkej úlohe. Pripravuje sa, že opustí svoju rolu Dračieho bojovníka, pretože sa má stať spirituálnym vodcom Údolia pokoja. Jeho učenkyňou je rafinovaná líška Zhen, ktorej hlas prepožičala Awkafina. Predstaví mu aj nový svet podsvetia a zločinu, ktorému šéfuje Han s hlasom Ke Huy Quana (Všetko, všade, naraz).

kung fu panda 4 viola davis
Zdroj: themoviedb.org

Hľadanie nového Dračieho bojovníka

Kung Fu Panda sa vráti naozaj vo veľkom štýle. Predošlý film zo série sme dostali už v roku 2016, do vydania na budúci rok tak ubehne už 8 rokov. Medzitým sme dostali kratšie filmy a seriálu (Dračí rytier na Netflixe), netešili sa však takej obľube.

Teraz štúdio Dreamworks prináša značku v najviac obľúbenej podobe. Štvrtý diel si zobral na starosť Mike Mitchell, režisér, ktorý priniesol druhý Lego film alebo Trollov. Pozrieť si ho budeme môcť od 7. marca 2024.

Ako sa vám páčil prvý trailer na Kung Fu Panda 4? Užívate si návrat obľúbeného hrdinu? Čo hovoríte na jeho novú úlohu a nových priateľov? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -