Jason Statham je brutálnym včelárom, ktorý sa sám vydáva položiť na kolená tajnú organizáciu. Pozrite si trailer

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na film The Beekeper

Štúdio MGM, ktoré už aktuálne spadá pod Amazon, prináša trailer na film The Beekeper. Akčný kúsok stavia Jasona Stahama do pozície, v ktorej ho poznáme (a milujeme) najviac – prebojováva si svoju cestu ďalším zástupom nepriateľov združeným pod nebezpečnou organizáciou. Jeho „Včelár“ však nebude len nadšenec, ktorý zbiera med – skutočnosti sa za tým skrýva poriadne drsná a zlovestná jazda.

The Beekepers, teda Včelári, sú mocná a dobre ukrytá organizácia. Statham je jeden z ich bývalých členov, ktorý sa drží bokom od ostatných a mier nachádza v starostlivosti o včely. Všetko sa zmení, keď jeho priateľku podvedie neznáma spoločnosť, kvôli čomu spácha samovraždu. Statham sa teda vydá na cestu za pomstou a je pripravený rozdávať rany – či už päsťami alebo so zbraní. Ukáže sa, že tieto, nemálo násilné, strety môžu byť hrozbou až národnej úrovne.

Od autora Suicide Squad a Železného srdca

Réžiu si zobral na starosť David Ayer, ktorého môžeme poznať ako autora filmov Suicide Squad alebo Železné srdce. Scenár mu napísal Kurt Wimmer, s ktorým už spolupracoval na trileri Králi ulice v roku 2008. Wimmer bol zároveň spoluautorom scenára ďalšieho akčného nárezu s Jasonom Stathamom – Expendables 4.

Okrem Stathama si vo vilme zahrajú Emmy Raver-Lampman (Umbrella Academy), Josh Hutcherson (onedlho ho uvidíme vo filmovom spracovaní Päť nocí u Freddyho), Bobby Naderi, Minnie Driver, Phylicia Rashad a dokonca sa ukáže aj Jeremy Irons.

the beekeper jason statham plagát
Zdroj: Miramax

„Odhaľ korupciu, ochráň úľ“

MGM získalo práva na film na minuloročnom festivale v Cannes. Distribuovať budú spolu s firmou Miramax, ktorá už s hercom v hlavnej roli priniesla filmy Rozhnevaný muž alebo tohtoročnú Fortunovu hru. Projekt bol zahalený rúškom tajomstva, okrem tvorcu a predstaviteľa protagonistu sme o ňom vedeli pred vydaním traileru veľmi málo.

Vedelo sa iba, že pôjde o „triler s rýchlou akciou, ktorý nastúpi na mytológiu včelárstva“. To však stačilo, aby pritiahol pozornosť divákov. Teraz je spolu so sloganom „Odhaľ korupciu, ochráň úľ“, ktorý má na oficiálnom plagáte ešte lepšou pozvánkou do kín. Svetová premiéra je stanovená na 12. januára 2024, u nás si ho pozrieme o pár dní neskôr, keďže Včelár do slovenských kín dorazí 18. januára budúceho roka.

Ako sa vám páčil trailer na The Beekeper? Užívate si Jasona Stathama v ďalšej dynamickej akcii, v ktorej sa prebojováva tajnou organizáciou? Dúfate, že ho uvidíme aj u nás? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroje: deadline.com; movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -