Akčný veľkofilm s Jasonom Stathamom prichádza online. Pridá ho táto streamovacia služba

Nenechajte si ujsť

Meg 2 predchodcu netromfol

Dobré správy pre predplatiteľov HBO Max. Obľúbená streamovacia služba Slovákov už čoskoro do ponuky zaradí nedávny akčný film Meg 2: Návrat do hlbín. Súboj Jasona Stathama s gigantickými monštrami si tak diváci budú môcť vychutnať aj v pohodlí domova.

Meg 2: Návrat do hlbín je pokračovaním nečakane úspešného blockbusteru spred piatich rokov. Pôvodný film z roku 2018 si od divákov odnášal pozitívne hodnotenia a podľa viacerých sa stal okamžitou akčnou klasikou. Štúdio Warner Bros., povbzudené viac než polmiliardovými tržbami, už pár mesiacov po premiére oznámilo pokračovanie. Prišla však pandémia a na ďalšie dobrodružstvo Jasona Stathama alias Jonasa Taylora museli čakať dlhých 5 rokov.

Kedy bude na HBO Max?

Ako býva v Hollywoode zvykom, pokračovanie sľubovalo veľkolepejší zážitok po všetkých stránkach. Nanešťastie prinieslo aj výrazne plytkejší dej a diváci ani kritici už v hodnoteniach neboli takí benevolentní ako pri originále. Aj preto Meg 2: Návrat do hlbín nedokázal zopakovať komerčný úspech predchodcu a z kín si napokon odniesol iba necelých 400 miliónov. Takmer tretina zo zárobkov navyše pochádza z Číny, bez ktorej by akčný výplach komerčne pohorel.

Meg 2: Návrat do hlbín sa pred pár dňami objavil na platených streamovacích službách, už čoskoro si ho však budú môcť pozrieť aj predplatitelia služby HBO Max. Collider informuje, že HBO trhák s Jasonom Stathahom do ponuky zaradí už v piatok 29. septembra. Služba film pravdepodobne zaradí s podporou dabingu aj titulkov, ako býva pri jej veľkofilmoch zvykom.

Pôvodný film z roku 2018 však predplatitelia HBO Max budú v knižnici hľadať márne, v čase písania článku ho žiadna platforma u nás (s výnimkou platených TVOD služieb sprostredkujúcich jednorazový prenájom alebo predaj) neponúka.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -