Paródia Not Another Church Movie proti sebe postaví muža s talentom na všetko proti samotnému Diablovi

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Paródia Not Another Church Movie

Zdá sa, že bláznivé komédie zažívajú svoj návrat. To chce dokázať aj paródia Not Another Church Movie. Jej oficiálna synopsa hovorí že bude „mixom klipov, ktoré zosmiešňujú scény slávnych filmov“. Centrom diania tu bude muž s talentom na všetko, ktorý sa bude musieť postaviť samotnému Diablovi. Ktorého hrá mimochodom Mickey Rourke.

Bývalý boxer má za sebou už pomerne rozsiahlu filmovú kariéru. Väčšinou sa objavoval v trileroch a drámach, za športový film Wrestler si odniesol niekoľko ocenení. Avšak ani komédie nie sú mu cudzie. Zahral si napríklad v snímkach Šňup alebo Osudová stávka. A koniec koncov by nejeden človek zaradil do tohto žánru aj Expendables.

mickey rourke
Zdroj: collider.com

Multitalentovaný hrdina proti samotnému Diablovi

Hlavného hrdinu tu však stvárni Kevin Daniels. Jeho môžeme poznať zo sitkomov Frasier alebo Moderná rodina. Ukázal sa aj vo filme Hollywood Homicidenajznámejšia je však jeho úloha v hudobnej dramédii The Big Leap: Nová šanca. V chystanom filme si zahrá chlapíka menom Taylor Pherry.

Je to muž mnohých talentov a už si vyskúšal byť právnikom, lekárom, koučom bedmintonu, inštalatérom aj doručovateľom jedla. Jeho šikovnosťou a pozitívnym prístupom k veciam bol zaujatý aj samotný Boh. Dal mu preto vnuknutie, aby svoje dobrodružstvá z práce a rodinné príbehy priniesol ako spisovateľ.

kevin daniels
Zdroj: advocate.com

Paródia zažíva comeback

Hneď sa vydá za svojím novým cieľom a je ochotný naplniť túto „svätú misiu“. Problémom je, že sa mu do cesty postaví diabol. Akože naozaj reálny Diabol. Scenár k tomu bizarne vyzerajúcemu kúsku napísal Johnny Mack. Ten má za sebou písanie pre The Jamie Foxx Show a na Netflix priniesol originálny seriál Dad Stop Embarrassing Me (v ktorom práve Foxx hrá).

Herec a producent James Michael Cummings sa stará o réžiu filmu. Ten mu naozaj verí. Povedal, že aj žáner paródie zažíva svoj veľký comeback, tak Not Another Church Movie prichádza, aby ho viedol. Ďalej sa vyjadril, že Mack prináša výstredne vtipný pohľad, ktorý odkazuje na mnohé, notoricky známe filmy.

not another church movie obsadenie
Zdroj: deadline.com

Obsadenie tvoria Mickey Rourke aj Vivicia A. Fox

Prezradili aj zvyšok obsadenia, ktorý v ňom uvidíme. Ústrednú trojicu by mala doplniť Vivicia A. Fox (Kill Bill), pravdepodobne ako Taylorova manželka. Vedľajšie postavy stvárnia Kyla PrattLamorne MorrisJasmine Guy a Tisha Campbell. Vydanie nám momentálne sľubujú na jar budúceho roka.

Myslíte si, že bláznivé paródie majú stále čo povedať? Ste fanúšikmi tohto žánru? Pozriete si aj tento kúsok? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -