Christopher Lloyd nabáda na „niečo veľké“. Naznačuje tak Návrat do budúcnosti 4?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Naznačuje herec Návrat do budúcnosti 4?

Návrat do budúcnosti 4 je dohad, ktorý visí vo vzduchu už nejaký čas. Pre niektorých, vrátane samotných tvorcov, ide o perfektnú trilógiu, ktorá už nepotrebuje pokračovanie. Stále sa však nájde veľká skupina priaznivcov, ktorá by si ho veľmi priala. Debaty o ňom znovu naštartoval Christopher Lloyd, ktorý si v trojici filmov zahral doktora Browna.

Práve tento vedec stál za vynájdením kapacitátora, ktorý umiestnil do svojho vozidla DeLorean. Vďaka tomu mohol mladík Marty McFly cestovať v čase. Zahral si ho Michael J. Fox. Nedávno sa herecká dvojica po rokoch opätovne stretla na Comic-Cone v New Yorku.

christopher lloyd michael j. fox
Zdroj: people.com

Budúcnosť skrýva „niečo veľké“

Samozrejme, že to naštartovalo špekulácie o tom, či sa chystá ďalší projekt zo značky. Ten teraz ešte podporuje herec svojím kryptickým tweetom. Uvádza v ňom – Ešte nemôžem povedať čo, ale budúcnosť skrýva pre váš niečo veľké… zostaňte na prijme!. Neuvádza presne o čom hovorí, ale podľa mnohých užívateľov je to práve návrat k Návratu.

Ihneď sa rozbehla séria odpovedí, ktoré sa pýtajú, či naozaj dostaneme štvrtý film. Viaceré z nich vyjadrujú priania nad tým, aby pokračovali dobrodružstvá doktorovej rodiny, ktoré nám boli naznačené na konci tretieho dielu. To by bol koniec koncov aj kreatívny spôsob ako pokračovať bez Foxa, ktorý bojuje s parkinsonovou chorobou

Reboot zamietali, znovu sa o ňom hovorí

Ten samotný ale v nedávnom rozhovore pre portál Entertainment Tonight predstavil iný koncept. Bob Gale, ktorý je scenáristom všetkých pôvodných filmov dlhodobo zamieta, že by malo prísť pokračovanie, ešte horšie sa stavia k rebootu. Doslova povedal, že kým je nažive, tak sa nič také realizovať nebude.

Fox v rozhovore však prezradil, že prerábka filmov by mohla byť zaujímavá. Povedal však, že by hlavným hrdinom nemal byť Marty, ale ženská hrdinka. Vysvetlil, že tak ako sa pôvodné filmy dotýkajú ich priaznivcov, tak by to vedeli spraviť aj novým spôsobom.

návrat do budúcnosti
Zdroj: cnn.com

DeLorean nemáme, tak musíme na odpoveď počkať

V hre by teda mohol byť Návrat do budúcnosti 4 alebo reštart značky. Stále je však možné aj to, že Lloyd naznačuje na úplne iný film či seriál (alebo trebárs nim prezentovaný crossover s Rickom a Mortym?), ktorý sa tejto trilógie netýka. Dovtedy pre nás stále zostáva tým kultom 80. rokov, kde mnohí z nás prvý raz sledovali koncept cestovania časom.

Čo by sa páčilo viac vám? Ak by Návrat do budúcnosti pokračoval alebo dostal svoj reboot? Myslíte si, že Lloyd naznačuje jedno z nich? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -