Rick Sanchez a Doc Brown v jednom príbehu? Christopher Lloyd má aj nápad ako

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Budú niekedy Rick a Doc Brown v jednom príbehu?

Rick a Morty je jednoznačne jedným z najslávnejších a najúspešnejších animovaných seriálov súčasnosti. Tvorcovia Justin Roiland a Dan Harmon ho však pôvodne vytvorili ako paródiu kultovej klasiky – Návratu do budúcnosti. Je preto možné, aby sa titulné postavy Rick Sanchez a Doc Brown niekedy stretli?

Pôvodný animovaný pokus The Real Adventures of Doc and Marthi prerástol sám seba a dostal sa ako samostatný seriál na Adult Swim. Herec Christopher Lloyd, ktorý hral v trilógii z 80. rokov postavu vedca, paródiu nielenže nekritizoval, dokonca si ju veľmi obľúbil.

rick a morty christopher lloyd
Zdroj: gamesradar.com

Promo s hraným Rickom a Mortym

Preto sa pridal aj ku kampani, ktorá pred istým časom promovala 5. sériu. V krátkych videách si herec zahral živé stvárnenia Ricka, pričom Mortyho hral Jaeden Martell. Priniesli prenesenie ikonických scén zo seriálu ako Pickle Ricka alebo zmietajúceho sa Mortyho, kým jeho starý otec žasne nad množstvom epizód, ktoré ich čakajú.

Čakali sme prípadne aj ukázanie vesmíru, kde sa mohli tieto živé verzie ukázať a stretnúť s tými animovanými. Nestalo sa tak a skutočne išlo iba o promo. Lloyd však povedal, že by nebol ani proti tomu, aby sa vyskytlo živé stvárnenie s dlhšou stopážou. Je aj otvorený tomu, aby sa tieto dva svety spojili.

rick a morty pickle rick
Zdroj: flipboard.com

Podľa Christopher Lloyda jednoznačne áno

V nedávnom rozhovore pre portál Illuminerdi prezradil, že by podľa neho bola veľká zábava, keby sa to chcelo. Nechcel prezradiť v podstate nič viac, povedal len svoj prípadný koncept ako by sa to mohlo stať. Toto sú jeho slová:

„Zavolali mi a ja som s radosťou spolupracoval. Uvidíme kam to zájde, lebo je to skvelý nápad. Myslím, že raz by mohli byť Rick a Morty niekde vo vesmíre a zrazu – Doc a Marty. Nejakou nečakanou náhodou by sa stretli. Bol by to skvelý príbeh. Tieto štyri postavy by bolo zábavné sledovať spolu. To by bol dobrý scenár.“

Celá štvorica pokope

Takže ak hovorí o štyroch postavách, znamenalo by to, že sa stretnú Rick, Morty, Doc Brown aj Marty McFly. Pekne pôvodná dvojica s dvojkou, ktorá ich paroduje. Ak by sa to stalo niekedy v seriáli, bude to v animovanej podobe, čo dáva priestor aj pre herca Martyho.

Michael J. Fox sa už vzdal svojej hereckej kariéry a odišiel do penzie. Raz za čas však prepožičia svoj hlas niektorej postave. Napríklad vo videohre Back to the Future: The Game daboval nielen svoju postavu, ale aj jeho predkov.

michael fox marty
Zdroj: usatoday.com

Postava je stále jeho srdcovou

Navyše je vidieť, že chlapec v oranžovej veste mu prirástol k srdcu. V roku 2015 sa objavil v šou Jimmy Kimmel Live spolu s Christopherom Lloydom. Obaja prišli štylizovaní do svojich postáv z Návratu bo budúcnosti.

Starší z dvojice je aj vo svojom veku 83 rokov stále herecky činný. Vidieť sme ho mohli v akčnom filme Nikto, kde si zahral s Bobom Odenkirom. S rovnakým hercom sa objavil aj v seriáli Better Call Saul. Na budúci rok sa objaví vo filme The Tender Bar, v ktorom si zahrajú George Clooney, Ben Affleck, Tye Sheridan alebo Lily Rabe.

Rick-and-Morty-Back-to-the-Future-Crossover-Christopher-Lloyd-the-illuminerdi
Zdroj: illuminerdi.com

Uvidíme to medzi ďalšími 70 epizódami?

To by mu ale iste nebránilo, aby sa vrátil azda k svojej najviac ikonickej roli. Aj keby bol v niektorej z ďalších chystaných 70 častí Rick a Mortyho iba hlasom Doca Browna, stretnutie s ním a Martym by sme určite chceli vidieť.

Boli by ste za to, aby sa Rick, Morty, Doc Brown a Marty niekedy stretli? Myslíte, že by sa to mohlo stať v ďalšej sérii? Dajte nám vedieť v komentároch, čo si myslíte.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -