Ako to je s návratom Chrisa Evansa ako Captaina Americu? Vyjadril sa k tomu už aj šéf Marvelu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Vráti sa Chris Evans ako Captain America?

Pred pár mesiacmi sme sa mohli dočítať, že by sa mal Chris Evans vrátiť ako Captain America. Veľa ľudí by ho rado videlo opäť sa pridať k Avengerom a obliecť si ikonický kostým. A priznajte sa, kto by sa nerád opäť pozrel na najlepší zadok Ameriky? Teraz sa k veci vyjadril aj šéf Marvel štúdia, Kevin Feige.

Nedávno totiž poskytol rozhovor pre portál Entertaiment Weekly. Primárne sa hovorilo o nadchádzajúcom MCU seriáli, ktorý si budeme môcť vychutnávať už od zajtra. Hovorili teda nielen o práci pre celý vesmír, ale aj o konkrétnych seriáloch na Disney+.

Falcon and winter soldier finálny trailer
Zdroj: mouseinfo.com

Feige podal jasnú odpoveď

A nakoľko má práve The Falcon and the Winter Soldier slúžiť ako akási pocta Stevovi Rogersovi a snahe prebrať po ňom štafetu, odpoveď je asi jasná. Sám herec napísal na svoj Twitter iba poznámku „Toto sú pre mňa novinky„. Ale už v minulosti sa s nami zahrával a poskytol informáciu, ktorá nebola úplne pravdivá. Teraz však vstupuje do hry Feige, ktorý doslova povedal:

„Zriedka poviem na niečo jasné nie, pretože radi prekvapíme. Dokonca sú veci prekvapivé aj pre mňa, keď sa stávajú. Ale v tomto prípade bola klebeta jasne a rýchlo vyvrátená. A to hercom samotným.“

Herci sa vyjadrujú naopak dosť nejasne

Pridal teda svoju trošku do mlyna a zároveň potvrdil príspevok Evansa. Obe hlavné hviezdy chystaného seriálu by si ale vedeli predstaviť, že by sa ešte v budúcnosti vrátil. Sú myšlienke otvorení, ale zároveň majú aj svoje pohľady a názory. Tak napríklad Anthony Mackie, ktorý hrá práve Falcona (resp. Sama Wilsona, ktorý má prebrať kapitánov štít) povedal, že nemá tušenia, o čo ide. Vyjadril sa takto:

„Keď správa prišla, tak som bol v skutočnosti na rybách. Vracal som sa, aby som si zaobstaral nejaké krevety a chlapík v prístave bol taký že, ‘Hej, kámo! Videl si túto sra**u?!’ Chodil som za tým istým človekom po návnady 20 rokov a zrazu je fanúšikom. Nemal ani páru kto ja som. A TERAZ je fanúšikom.“

Všetko je možné, však?

Aj takýmto spôsobom a trochu od témy sa dá komentovať spôsob, akým sa Chris Evans nevráti ako Captain America. Podobne nejasne ale situáciu zhodnotil aj Sebastian Stan, ktorý je v MCU ako Bucky Barnes alebo Winter Soldier. Ten pridal svoj komentár:

„Všetko je možné, však? Ale videl som jeho tweet, tak neviem. Myslím si, že vie o čom hovorí a vždy dobre vyhodnotí situáciu. A ja skutočne nemám žiadne informácie. Ale mám pocit, že už nemôžete povedať ‚Captain America‘ bez toho, aby ste videli Chrisa Evansa. Spravil s postavou úžasnú prácu a tak bude mať v nej vždy istú prítomnosť. A má prítomnosť aj v našom seriáli.“

Tak teraz začíname byť mierne zmätení. Je v šou? Nie je v šou? Veriť tweetu a Feigemu? No, sú to len ďalšie z rady otázok, na ktorých zodpovedanie si budeme musieť počkať sledovaním seriálu The Falcon and The Winter Soldier. Dobrou správou ale v tom prípade je, že už od zajtra, teda 19. marca sa začína vysielať na Disney+.

Veríte správe priamo od Feigeho, že sa Chris Evans nevráti ako Captain America alebo si myslíte, že sa nás snažia zavádzať? Dajte nám do komentárov vedieť, čo si myslíte vy.

Zdroj: hypebeast.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -