Disney+ konečne pohne seriál Lovci pokladov vpred. Boli potvrdení tvorcovia aj obsadenie hlavného hrdinu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Seriál Lovci pokladov dostal konečne zelenú

- Advertis
REKLAMA

Disney+ dalo konečne zelenú ďalšiemu projektu a potvrdili seriál Lovci pokladov. Áno, hovoríme o tých lovcoch, ktorí u nás začali ako Honba za pokladom templárov a potom boli premenovaní, aby sa predišlo zmätkom pri pokračovaniach. O nadväzujúcich častiach sa hovorilo už dlhšiu dobu, až kým sme sa nedozvedeli, že dostaneme aj sériu.

Tá bola konečne oficiálne potvrdená od tvorcov a bude mať 10 epizód. Bude produkovaná štartovačom celej série Jerrym Bruckheimerom, teda bude prítomná osoba, ktorá to celé rozbehla. Scenár napíšu súrodenci Marianne a Cormac Wimberly (okrem iného aj autori úspešných komiksov). Režírovať bude Američanka s indickým pôvodom, Mira Nair. V minulosti priniesla pútavé a citlivé filmy Vanity Fair alebo Milujem ťa, New York.

film Lovci pokladov
Zdroj: ign.com

Nový náhľad na staré témy s mladším dobrodruhom

Pôjde tak trochu o nový náhľad na spomínanú franšízu. Bude tiež skúmať tematiky individuality a miesta v rámci skupiny, patriotizmu či historických autorít. Tentoraz ale z pohľadu Jessa Moralesa, 21-ročného dobrodruha s veľkými snami (v oficiálnom popise príbehu uvádzali SNY s veľkými písmenami, uvidíme, či to bude niečo znamenať).

Ten sa vydá, samozrejme, že nie sám, ale s rôznorodou partiou priateľov na veľké dobrodružstvo. A to naozaj veľké, keďže pôjde o dobrodružstvo jeho života. Odhalí na ňom tajomstvá o minulosti svojej rodiny a samozrejme, že by to nemohlo byť o lovcoch pokladov, ak by pri tom neobjavil poklad.

pokračovanie filmov
Zdroj: www.filmozrouti.cz

Preberie štafetu po Nicolasovi Cageovi

Je samozrejmé, že Jess Morales preberie akúsi pomyselnú štafetu po hlavnom hrdinovi filmov. To bol Benjamin Gates, ktorého stvárnil Nicolas Cage. Pôvodné filmy sa dali celkom užiť a poskytli dostatok zábavy pri náhľade na dobrodružstvo. Dúfajme, že aj seriál Lovci pokladov bude pokračovať v tomto trende a prinesie podobné zážitky (prípadne aj mladšej generácii).

Ste radi, že seriál Lovci pokladov dostal konečne zelenú? Čo hovoríte na spôsob, akým bude vedený? Zaujmú vás aj príbehy mladšieho dobrodruha?

Zdroj: geektyrant.com

Pridaj komentár

Mohlo by sa ti páčiť