Netflix zverejnil pre obsadenie seriálu Avatar ďalších 20 hercov. Objavia sa George Takei, Danny Pudi či Amber Midthunder

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ďalšie obsadenie seriálu Avatar

Netflix zverejnil takmer kompletné obsadenie seriálu Avatar: Posledný vládca vetra. Hraná verzia známeho anime/-ovaného seriálu z Nickelodeonu si pridáva ďalších 20 hereckých mien. Medzi nimi George Takei známy zo Star Treku, Danny Pudi, ktorého poznáme z Community či Amber Midthunder, ktorá zahviezdila vo filme Predátor: Korisť. Poďme si ich postupne pozrieť podľa jednotlivých národov.

Práve Midthunder bude patriť do národa vody. Bude princeznou Yueh, empatickou spirituálnou vodkyňou Severného kmeňa. A Martinez, známy napríklad z inej hranej adaptácie a to Cowboy Bebop, bude Pakku, majstrom a veteránskym vládcom vody z tohto kmeňa. Irene Bedard (Pocahontas) stvárni liečiteľku menom Yagoda, ktorá sa stala vzorom pre vládkyne vody v tomto kmeni.

amber mindhunter avatar
Zdroj: nickalive.com

Nové známe tváre národa vody

Joel Oulette (Ruby and the Well) bude Hahn, skúsený bojovník s neochvejnou lojalitou svojmu kmeňu. Nathaniel Arcand (FBI: Most Wanted) bude Chief Arnook, otec princeznej Yueh a rešpektovaný vodca ich kmeňa. Posledným z nich je Meegwun Fairbrother (Mohawk Girls), ktorý bude vystupovať ako Kuruk, jeden z predošlých avatarov, ktorého strašila jeho minulosť.

Joel Oulette Avatar
Zdroj: reddit.com

Kráľovstvo Zeme rozšíri Arden Cho (Partner Track) ako June, tvrdá a vytrvalá lovkyňa odmien známa pre svoju nemilosrdnú efektívnosť. Utkarsh Ambudkar (World’s Best) bude kráľ Bumi, starý, avšak neustále dynamický vládca mesta Omashu.

Utkarsh Ambudkar avatar
Zdroj: fullcirclecinema.com

Kráľovstvo Zeme

Spomenutý Pudi bude mechanistom, inžinierom a vynálezcom, ktorý sa snaží vychovávať svojho syna najlepšie ako vie vo vojnou zmietanom svete. Jeho meno je Teo, je to idealista a tak sa snaží aj lietať vysoko. Zahrá si ho Lucian-River Chauhan (Encounter). Snáď jednou z najočakávanejších postáv je večne smoliarsky obchodník s kapustou. Jeho bude hrať James Sie (Stillwater), ktorý bol aj jeho hlasom v originálnom animáku.

Danny Pudi Avatar
Zdroj: twitter.com

Obsadenie pre seriál Avatar: Posledný vládca vetra je zrejme najbohatšie v Národe ohňa. Momona Tamada (The Baby-Sitters Club) bude Ty Lee, energická a vždy veselá tínedžerka, jedna z najbližších priateliek princeznej Azuly. Druhou neustálou spoločníčkou menom Mai, ktorá je jej opakom so svojou flegmatickosťou, bude Thalia Tran (Raya a posledný drak).

Avatar Ty Lee Mai
Zdroj: screenrant.com

Najbohatšie je z národa ohňa

Ruy Iskandar (Yes Day) je plukovník Jee, prvým dôstojníkom na lodi princa Zuka. Hiro Kanagawa (Altered Carbon) bude Fire Lord Sozin, neľútostný a ambiciózny predošlý vládca národa, starý otec lorda Ozaia. C.S. Lee (Dexter) vystúpi ako Roku, múdry a benevolentný predošlý Avatar z Národa ohňa.

c.s. lee avatar roku
Zdroj: nickalive.com

François Chau (The Expanse) bude hrať Great Sage, uctievaného duchovného vodcu Národa ohňa a strážcu svätyne Avatara Roku. Ryan Mah (The Good Doctor) je plukovník Dang, druhým vo velení po veliteľovi Zhao. Randall Duk Kim (John Wick, Kung Fu Panda) bude iba hlasom jednej z postáv. Bude Wan Shi Tong, známy ako Duch vedomostí, ktorý sa objavuje vo forme veľkej sovy.

Nezabudlo sa ani na spirituálny svet

Takei zrejme nie je pre seriál veľkým prekvapením, pretože už predtým spolupracoval s jeho tvorcami Albertom Kimom a Danom Linom. Tiež daboval postavy v tom pôvodnom. Ten sa však pripája k spirituálnemu svetu v seriáli. Bude hlasom prastarého ducha, ktorý loví svoje obete, menom Koh.

george takei avatar koh
Zdroj: mobile.twitter.com

Týchto 20 hercov skvele doplní obsadenie seriálu Avatar. Predtým boli známi Gordon Cormier ako Aang, Kiawentiio ako Katara, Ian Ousley ako Sokka, Dallas Liu ako Zuko, Elizabeth Yu ako Azula, Paul Sun-Hyung Lee ako Iroh a Daniel Dae Kim ako Lord Ozai.

Pozdávajú sa vám herci, ktorí budú stvárňovať uvedené postavy v hranom spracovaní seriálu Avatar: Posledný vládca vetra? Potešilo vás, že ich zverejnili až 20? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -