Elizabeth Olsen odpovedá na dohady o jej obsadení v seriáli Rod draka

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Bude Elizabeth Olsen v seriáli Rod draka?

Hra o tróny síce mohla ukončiť svoju 8. sériu, no príbehy z tohto sveta však obrazovky len tak neopustia. Momentálne dostávame prequelový seriál, ktorý je zameraný na rod Targaryenov. Ten si získal tak veľkú popularitu, že už po prvých dvoch častiach bola oznámená druhá séria. A s ňou prichádzajú aj dohady o obsadení. Rozširovali sa správy, že Henry Cavill či Elizabeth Olsen budú v seriáli Rod draka. Ako na to odpovedá samotná herečka?

Seriál je samozrejme založený na knihe od Georga R.R. Martina, tentoraz ide o Oheň a krv. Tá nám popisuje dlhšiu históriu tohto rodu – príbehy kráľa Viserysa, princeznej Rheanyry či Deamona Targaryena sú iba jeho časťou. Dá sa však povedať, že blížiaca sa občianska vojna je veľmi pútavá, preto si ju aj tvorcovia vybrali.

Rod draka HBO
Zdroj: headtopics.com

Chcela byť Deanerys, chce byť v prequeli?

Je pravdou, že druhú sériu by mohli spraviť ešte viac divácky atraktívnou s veľkými hereckými menami. Aj preto bola s týmto často skloňovaná Olsen. Tá situáciu objasnila počas jej nedávneho rozhovoru pre Entertainment Tonight. Nadviazali na to, že sa kedysi uchádzala o rolu Deanerys Targaryen a spýtali sa, či by teda nielen chcela, ale aj bude hrať v Rode draka. Odpovedala:

„Áno, jasné. Ale akože, ja neviem ako vznikli tieto dohady a ľudia si hneď myslia, že sú pravdivé. Vysnené obsadenie je sranda, to určite. Ale počula som, že už to bolo oznámené, čo je dosť divoké. Myslím, že ja sama som o ničom takom nepočula. A počas jedného z rozhovorov, ktoré som dneska skôr robila, mi povedali, že to bol niekto, kto mal blue check.“

Overený účet, avšak…

Blue Check, na ktorý naráža, sa prideľuje užívateľom Twitteru, ktorí sú overení samotnou sieťou. Ale ako vidíme, herečka Elizabeth Olsen zrejme sama nevie, že by mala byť obsadená v seriáli Rod draka. Dodala však, že ak by ju z HBO oslovili, tak by im prikývla. Ide predsa o inovatívny a skvelý príbeh, takže určite (podľa jej slov).

Ak by sa to stalo (alebo ak nás herečka zavádza), otázkou je, ktorú postavu by si zahrala. Po prvotnom rozbehnutí správ si už začali fanúšikovia robiť predpoklady, kým by mohla byť. Najviac hlasov padlo za červenú kňažku Melissandre. Seriál sa síce odohráva necelých 200 rokov pred udalosťami Hry o tróny, vieme však, že táto postava je ešte staršia. Zahrala si ju tam Carice Van Houten.

Elizabeth Olsen Melissandre
Zdroj: twitter.com

Melissandre alebo Visenya?

Táto postava je navyše podobná jej Wande, ktorú stvárňuje v MCU. Červený zovňajšok a používane mágie by boli skvelou kombináciou, aby išlo o perfektné stvárnenie mladšej verzie postavy. Druhou žiadanou postavou bola Visenya Targaryen.

Išlo o sestru (a manželku, lebo Targaryeni…) Aegona dobyvateľa. Samozrejme, táto postava už nežije počas udalostí seriálu. Alebo prečo by sme sa v druhej sérii nemohli pozrieť aj trochu viac do minulosti na ďalšie udalosti. Mohli by sme vidieť úplný počiatok toho, ako rod dračích jazdcov prišiel k moci.

Čo hovoríte na slová Elizabeth Olsen ohľadom účasti v seriáli Rod draka? Myslíte si, že len skúša zahmlievať alebo naozaj o ničom nepočula? Objaví sa podľa vás v druhej sérii? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -