Najprv Gomez, teraz Morticia. Rodina Addamsovcov sa rozrastá pre seriál od Tima Burtona

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Po Gomezovi vieme aj kto bude Morticia v seriáli Wednesday

Sú to ledva dva dni odkedy sme sa dozvedeli, ktorý herec sa zhostí úlohy Gomeza Addamsa. Toho si zahrá mnohými titulmi ostrieľaný Luis Guzmán. Teraz sa dozvedáme o ďalšom z členov tejto hrozivej rodinky. Vieme, ktorá herečka bude Morticia v chystanom seriáli Wednesday na Netflixe.

Len v krátkosti pripomenieme, že ide o seriál, ktorý prostredníctvom MGM Television prinesie pre streamovaciu službu Tim Burton. Napíšu ho scenáristi Al Gough a Miles Mollar, ktorí stoja za veľmi úspešným, dlho vysielaným Smallvillom. Má ísť o komediálny seriál pre každú generáciu, ktorý je nabitý mysterióznymi prvkami.

Tim Burton Netflix Wednesday
Zdroj: joblo.com

Už poznáme matku pubertálnej Wednesday

Zameria sa na Wednesday Addamsovú v pubertálnych rokoch. Navštevuje akamédiu Nevermore po tom, čo objavila svoje nové psychické schopnosti. Lenže popritom ako ich zvláda, musí prísť na korienok hrozivej sérii vrážd v jej meste a zároveň sa zapletie aj nadprirodzenému tajomstvu, do ktorého sa jej rodina zaplietla pred 25 rokmi. A to ešte nehovoríme o bežných problémoch tínedžerského dievčaťa…

Hlavnú úlohu si zahrá mladá, ešte pomerne začínajúca herečka, Jenna Ortega. Ako sme písali vyššie, nedávno sme sa dozvedeli aj o stvárnení jej filmového otca. Netrvalo dlho a dozvedáme sa aj o obsadení jeho šarmantnej (Ó, Tiš, francúžština), ale veľmi svojskej manželke. Tú si zahrá ďalšia skvelá a skúsená herečka – Catherine Zeta-Jones.

Jej kariéru snáď netreba nikomu predstavovať

Myslíme, že túto pani medzi herečkami netreba bližšie predstavovať. Väčšina fanúšikov z našej generácie si ju iste vybavuje vďaka filmom ako Zorro: Tajomná tvár, Pasca, Dannyho dvanástka či muzikál Chicago, za ktorý si odniesla aj ocenenie Akadémie za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe.

Herecky aktívna je stále, v poslednom čase hlavne na malých obrazovkách. Vidieť ju môžete v seriáli Prodigal Son na Foxe, minisérii Queen America alebo Zlá krv z dielne FX. Zároveň založila skupinu, ktorá podporuje mladé talenty, ktoré sa snažia uchytiť v Hollywoode. Jednoducho jedna úspešná práca za druhou.

morticia addams
Zdroj: youtube.com

Zaradí sa medzi silnú „konkurenciu“

Ako Morticia to v seriáli Wednesday určite nebude mať také jednoduché. Pasovať sa musí s predošlými stvárneniami postavy. Tie boli od herečiek Anjelica Huston, Daryl Hannah, Carolyn Jones a v poslednej animovanej forme jej prepožičala hlas Charlize Theron. Veru, má čo robiť, aby sa poriadne mihla. Ale s takými projektami ako má na konte by to pre ňu nemal byť problém.

Čo hovoríte na obsadenie ďalšej členky rodiny Addamsovcov? Páči sa vám, že práve Zeta-Jones bude novou Morticiou v chystanom seriáli Wednesday Tima Burtona? Dajte nám vedieť do komentárov vaše názory.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -