Už vieme, ktorý herec vystúpi ako Gomez Addams v chystanom seriáli Wednesday od Tima Burtona

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Kto bude Gomez v seriáli Wednesday?

Bolo zverejnené, kto sa objaví ako Gomez Addams v chystanom seriáli Wednesday. Pre tých, ktorí by ešte nemuseli o spomínanú sériu zavadiť, to krátko zhrnieme. Tim Burton pripravuje pre Netflix hraný seriál, ktorý bude vychádzať z notoricky známej rodinky Addamsovcov. Zameria sa na nádherne temnú dcéru, Wednesday Addams, v staršej podobe.

Samotný Burton sa postará o réžiu 8-dielnej minisérie. Scenár napíšu Al Gough a Miles Millar, ktorí v minulosti takto pracovali na Smallville. Dielo opisujú ako komediálnu, nadprirodzenými témami napakovanú sériu, ktorá zaujme každú generáciu.

Tim Burton Netflix Wednesday
Zdroj: joblo.com

Neľahká cesta akadémiou

Na Addamsovskú dcéru sa pozrieme v jej tínedžerských rokoch. Odišla študovať na akadémiu Nevermore, kde sa pokúsi dostať do majstrovskej formy jej psychické schopnosti, ktoré sa prejavili. Pritom však musí čeliť monštruóznej reťazi vrážd, ktoré sa odohrávajú v jej meste a pritom vyriešiť mysterióznu záhadu, do ktorej sa jej rodičia zaplietli pred 25 rokmi. To všetko, kým si prechádza svojimi novými spletitými vzťahmi na Nevermore.

Wednesday si zahrá mladá, ešte by sa dalo povedať, že vychádzajúca hviezdička Jenna Ortega. Poznať ju ale môžeme už zo zopár projektov, ako napríklad Yes Day či You. Hrá aj v najnovšom Vreskote, ktorý sa stále pripravuje. A teraz sme spoznali herca aj pre jej seriálového otca. Bude to podstatne ostrieľanejší herec, ktorý ma na svojom konte aj nejaké ocenenia, Luis Guzmán.

Luis Guzmán
Zdroj: deadline.com

Herec s dlhou kariérou v postave s mnohými stvárneniami

Ide o skutočne áčkového herca. Pracoval aj s inými veľkými režisérskymi menami ako Paul Thomas Anderson alebo Steven Sodenberg. Sú to snímky ako Traffic, Boogie Nights, Magnolia, Opití láskou, či Angličan. Medzi ďalšie kúsky, v ktorých sa skôr objavil vo vedľajších úlohách, ale určite stoja za zmienku, aj Únos vlaku 123 alebo Zberateľ kostí.

Uvidíme, ako si povedie medzi ostatnými stvárneniami postavy. Najikonickejšie je určite to z pôvodného seriálu, kde si rolu strihol John Astin. Na filmovom plátne ho v 90. rokoch vystriedal Raul Julia. Na jeden film, ktorý neuviedli v kinách, ale poputoval priamo na videokazety, ho dokonca stvárnil aj Tim Curry. A v aktuálnom spracovaní, ktoré je animované, mu prepožičal hlas Oscar Isaac.

gomez addams
Zdroj: decider.com

Burtonov seriálový debut

Ťažko povedať, ktorý z nich je vôbec najlepší. Hodnotenie necháme na každom osobnom posúdení, budeme len trpezlivo čakať, aký bude Guzmán Gomez v seriál Wednesday. Ide aj o seriálový debut Tima Burtona, ktorý sa síce odvysiela na Netflixe, ale originál za ním stojí MGM Television. Na výsledok sme už teraz viac ako zvedaví.

Bude sa vám páčiť spomínaný herec ako Gomez Addams? Čo si myslíte o celom seriáli Wednesday od Tima Burtona? Dajte nám vedieť v komentároch, čo si myslíte.

Zdroj: collider.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -