Creed sa rozrastie aj o seriály. Bude súčasťou „Creed-Verse“ aj anime?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Creed sa rozrastie o seriály

Každému, kto už mal tú možnosť zhliadnuť tretiu časť športového filmu s Adonisom Creedom je jasné, že plnohodnotne prebral štafetu po Rockym. A to nie len v dejovom ponímaní, ale aj s produkciou. Michael B. Jordan dokázal svoje kvality aj na režisérskej stoličke, kde vymenil Ryana Cooglera a Stevena Caple Jr.. Navyše ide pre štúdio o poriadne ziskový projekt a preto nemusí byť prekvapením, že sa Creed rozrastie aj o seriály.

Spoločnosť MGM, pod ktorú patrí, oslavovala už po otváracom víkende. Vtedy priniesol z kás kinosál veľmi peknú čiastku, niečo cez 100 miliónov amerických dolárov. Z ďalších svetových kín priniesol takmer 79 miliónov a preto má Amazon, súčasný držiteľ značky, záujem o ďalšie filmové aj televízne projekty.

Ako sa pripravuje Victor Drago creed 2
Zdroj: ew.com

O Dragovi už vieme

Už teraz vieme skôr potvrdenú informáciu, že sa chystá ďalší spin-off s názvom Drago. Zameria sa tak na veľkého Rockyho súpera, ruského boxera Ivana Draga (Dolph Lundgren), ale aj jeho syna Viktora (Florian Munteanu). Ten bol predstavený ako hlavný súper vo filme Creed II.

Hovorilo sa o tom, že tento bočný dej by mohol tiež naštartovať vlastnú sériu, štúdio však informáciu poprelo. Tvrdia, že pôjde o samostatný film. Scenár je už údajne hotový, nevie sa však, kedy by sa mohlo začať s nakrúcaním.

creed iii amara
Zdroj: radiotimes.co.uk

Donnieho dcéra alebo anime?

Ďalšie projekty však zatiaľ známe nie sú. Vieme iba o tom, že tento svet povedie stále Jordan. Ten povedal, že je nadšený, že môže budovať Creed univerzum alebo Creed-Verse, ako ho nazval. Opätovne však vyzdvihol svoju záľubu v anime, ktorým boli inšpirované aj bojové scény v treťom filme. Nie je vylúčené, že jeden zo serálov by mohol byť vedený takýmto štýlom.

Ďalšou možnosťou je aj zameranie sa na Donnieho dcéru Amaru. Zahrala si ju vo svojom debute nepočujúca herečka Mila Davis-Kent a je teda možné, že nepovedala svoje posledné zbohom. A v neposlednom rade tu je stále možnosť, že sa vrátime aj k talianskemu žrebcovi Balboovi samotnému a Stallone sa opäť stane súčasťou…

Páči sa vám, že dostane Creed aj vlastné seriály? Aké by mali podľa vás pribudnúť do Creed-Verse? Čo by ste v ňom najradšej videli? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -