50 Cent a Chad Stahelski spolu plánujú priniesť seriál Vice City

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Seriál Vice City

Režisér Johna Wicka a raper, ktorý sa čoraz viac púšťa do filmovej (a seriálovej) produkcie je spojenie, o ktorom sa nám zrejme ani nesnívalo. Chad Stahelski a Curtis „50 Cent Jackson však spolu prinesú seriál Vice City! Zavedú nás do Miami v 80. rokoch plného zbraní, drog a nebezpečných úloh.

50 Cent už na pľaci nie je žiadnym nováčikom. Pri tom, ako si strihol niekoľko filmových úloh (Silný kaliber či Plán úteku), sa púšťa aj do réžie. Spolu s hororovým majstrom Eli Rothom plánuje priniesť hneď trojicu príbehov a veľkým prekvapením je, že sa púšťa do seriálu 8. míľa. Ten bude prerábkou známeho filmu o živote Eminema.

50 Cent Chad Stahelski
Zdroj: complex.com

V nabitom rozvrhu čas aj pre televíziu

Stahelski je najznámejší pre prinesenie vražednej série s Keanu Reevesom, ktorej štvrú časť uvidíme už na budúci týždeň v kinách. Okrem toho pripravuje aj reboot Highlandera, kde do hlavnej role obsadil Henryho Cavilla či adaptáciu populárnej hry Ghost of Tsushima (ktorá by údajne mala byť v japončine). Chystá aj prenesenie brakovej knižnej série Black Samurai do filmovej podoby.

Pri tomto všetkom si ešte stále nachádza čas na to, aby spolu s Jacksonom uzavreli dohodu so štúdiami Lionsgate Television a Paramount Television Studios. Tí sa podpisujú aj ako producenti a autormi scenárov budú Darnell Metayer a Josh Peters. Rovnaká dvojica stojí aj za filmom s Transformermi, ktorý uvidíme tento rok.

50 cent vice city
Zdroj: gamingbible.com

Miami v 80. rokoch plné drog a nebezpečných úloh

Seriál však, na sklamanie mnohých, nebude svojim názvom adaptáciou jednej z častí hernej série Grand Theft Auto. Pôjde o originálny koncept, ktorý rozpovie príbeh troch mužov, bývalých vojakov, ktorí sa vracajú do svojich domovov v Miami počas 80. rokov. Ich návrat nie je oslavovaný, pretože boli zapletení do aféry Iran-Contra.

Išlo o škandál, v ktorom americká armáda predávala zbrane do krajiny na Blízkom východe, aby mohla financovať skupinu povstalcov v Nikarague. Zahanbení a krajinou odvrhnutí muži tak nemajú možnosť ani nájsť si normálnu prácu. Stretávajú sa však s tajomným kolumbijským imigrantom, ktorý im dá prísľub poriadne tučného balíka zelených bankoviek za sformovanie lúpežnej skupiny. Namiesto amerického sna sa tak vydávajú na poriadne nebezpečnú a krvavú cestu.

Pozdáva sa vám seriál Miami Vice? Čo hovoríte na to, že na ňom spolupracujú 50 Cent a Chad Stahelski? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -