Prichádza nový trailer na strašidelný The Midnight Club z produkcie Mikea Flanagana

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na The Midnight Club

Netflix prináša nový, plnohodnotný trailer na The Midnight Club. Za novým strašidelným seriálom bude stáť Mike Flanagan, ktorý priniesol na službu predošlé hororové projekty. Teraz dal dohromady pre jednotlivé epizódy pozoruhodnú skupinu tvorcov, aby prinieslo adaptáciu knižnej predlohy.

Tá pochádza od autora menom Christopher Pike. Samotný Flanagan povedal, že sa stal závislým na knihe, pretože bola vzrušujúco temná. Zdanlivo príbehy pre mladistvých prichádzali s prekvapivými zvratmi pri smrti postáv aj s dávkou desivých momentov. A to už je čo povedať pre autora seriálov ako Strašidelné sídlo Bly alebo Midnight Mass.

Kniha, ktorá vydesila aj tvorcu Midnight Mass

Sám sa pustil do réžie niektorých epizód. Ďalšie pripravia Emmanuel Osei-Kuffour (Black Box), Axelle Carolyn (Bly Manor, Creepshow), Viet Nguyen (Chilling Adventures of Sabrina), Morgan Beggs (Once Upon a Time) a Michael Fimognari. Spolu s ním sa na adaptácii scenáristicky aj producenstky podieľa Leah Fong.

Ukážka nám poskytuje krátky pohľad do života tínedžerky, ktorú hrá Annarah Cymone. Plánuje si svoj ďalší život na univerzite, ktorý jej prekazí nález rakoviny. Dozvie sa o inštitúte Rotterdam House, kde je niekoľko ďalších mladých ľudí, ktorí sú nevyliečiteľne chorí. Kým spoznáva ich bežný život, dostane sa aj hlbšie do tajomstiev…

The Midnight Club
Zdroj: gq-magazine.co.uk

Záhadný hospic a morbídny klub

Osem členov tu totiž zakladá Polnočný klub. V ňom si každú noc po údere tejto hodiny začínajú rozprávať desivé príbehy. Navyše prídu k morbídnej dohode – keď ktorýkoľvek z nich zomrie, kontaktuje ostatných z druhého sveta. Lenže čo keď naozaj zistia, čo je na druhej strane? Koľko z rozprávaných príbehov je len fikcia? Aké tajomstvá skrýva sídlo samotné?

Okrem spomenutej herečky si tu zahrajú Adia, Igby Rigney, Ruth Codd, William Chris Sumpter, Aya Furukawa, Annarah Shephard a Sauriyan Sapkota. Objavia sa aj Zach Gilford, Samantha Sloyan a Matt Biedel. Špeciálnou hereckou hosťkou je Heather Langenkamp, ktorú môžeme poznať z Nočnej mory z Elm Street, ako tajomná lekárka, ktorá hospic vedie.

the midnight club
Zdroj: swavedigest.com

Sú rozprávania o duchoch len príbehmi?

Trailer na The Midnight Club nám perfektne ukazuje atmosféru a scény, ktoré dokážu vydesiť aj skúsenejšieho diváka. Navodzuje otázky, pre ktoré budeme očakávať vydanie seriálu. Našťastie príde na streamovaciu službu už onedlho, bude to 7. októbra.

Zaujala vás nová ukážka na The Midnight Club? Ktorý z momentov vás najviac vydesil a čo vám po ňom najviac vŕta hlavou? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -