Iron Man hra je v príprave. Stojí za ňou nielen Marvel, ale aj tvorcovia viacerých Star Wars hier

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Iron Man hra v príprave

Génius, miliardár, playboy, filantrop… aj hrateľná postava. Tento titul si bude môcť pripísať obľubovaný Tony Stark z Marvel univerza. V príprave je totiž Iron Man hra, za ktorou stojí nielen samotná spoločnosť, ale aj Electronic Arts, ktorí ako prví priniesli správu, a firma Motive Studio.

Týchto vývojárov môžeme poznať vďaka dvojici hier zo sveta Hviezdnych vojen. Sú nimi Star Wars: Battlefront II a Star Wars: SquadronsMomentálne majú plné ruky práce s tým, aby priniesli remake vesmírneho hororu Dead Space. Zdá sa, že Marvel hrdinovi sa budú venovať až potom, zatiaľ oznámili, že je titul vo veľmi skorej fáze vývoja.

motive studio iron man
Zdroj: moroesports.com

Riaditeľ Marvel Games vyjadruje svoje nadšenie

Ohľadom práce so štúdiom je mimoriadne nadšený Bill Rosemann. Zastáva pozíciu viceprezidenta Marvel Games a ich šéfa kreatívneho obsahu. Vo vyjadrení uviedol:

„Sme nadšení, že môžeme pracovať s takým talentovaným tímom, ako je v Motive Studio. Prinesú ich originálnu víziu mimoriadne dôležitej, silnej a milovanej postavy od Marvelu. Ich expertíza bude ponúkať oboje – vzrušujúci gameplay aj autentickú vášeň voči ikone v obleku. Takto budú pridávať palivo do nášho poslania doručiť milostný list legendárnemu hrdinovi vo forme ultimátnej hry s Iron Manom.“

Za EA sa pridáva tvorca Guardians of the Galaxy

Za EA Games povedie tím Olivier Proulx. Predtým pracoval na projektoch Marvel’s Avengers a Guardians of the Galaxytakže so značkou istotne skúsenosti má. Vyjadril sa takto:

„Je to česť a privilégium dostať príležitosť pracovať na jednom z najviac ikonických superhrdinov súčasnosti celkovo v zábavnom priemysle. Máme možnosť vytvoriť nový a unikátny príbeh, ktorý by sme si dovolili nazvať naším vlastným. Marvel nás povzbudzuje, aby sme priniesli niečo svieže. Máme tak veľa slobody, čo je povzbudzujúce pre tím.“

Originálny príbeh a akcia z pohľadu tretej osoby

Podľa jeho slov to vyzerá tak, že dostaneme úplne nový príbeh, nebude teda adaptovať žiaden komiks ani filmové vstupy. To potvrdilo štúdio aj v popise, ktorý hovorí, že to bude niečo originálne, čo zachytí „komplexnosť, charizmu a tvorivého génia Tonyho Starka“.

Hra má byť dobrodružným akčným titulom z pohľadu tretej osoby. Jednať sa bude o single player. Dizajnovaná je takým spôsobom, aby mali hráči pocit, že naozaj môžu ovládať Iron Mana. Na tvorbe príbehu sa bude podieľať aj autor Ian Frazier. Nakoľko je vo veľmi skorej fáze vývoja, toto sú zatiaľ jediné dostupné informácie.

Ste radi, že dostaneme hru, v ktorej budeme môcť hrať za Iron Mana? Dosiahne sľubovaných kvalít s uvedenými tvorcami? Dajte nám vedieť v komentároch vaše názory.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -