Alligator Loki dostane vlastnú sériu. (Zatiaľ) však nie na Disney+

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Alligator Loki s vlastnou sériou

Ak by ste sa spýtali otázku, kto bol obľúbeným variantom Lokiho z rovnomenného seriálu, určite dostanete často odpoveď Alligator Loki. Táto zvieracia podoba boha darebáctiev si získala veľkú popularitu a to aj vďaka svojej netradičnosti. A teraz dostane svoju vlastnú (zaslúženú) sériu!

Avšak, na sklamanie viacerých, na Disney+ to nebude. Aspoň zatiaľ. Vôbec to nebude formou seriálu, ale v komiksovej verzii. Marvel Unlimited ho prinesie v 12 číslach vo formáte Infinity Comic. To znamená, že čitatelia musia mať túto aplikáciu, prostredníctvom ktorej si vedia prečítať (zakúpiť) digitálnu kópiu.

Utužovanie vzťahov Thora a Lokiho aligát(h)ora

Prvé číslo vyšlo už v piatok a ďalšie budú vychádzať každý druhý týždeň. Napísala ho Alyssa Wong a ilustrácie vytvorili Robert Quinn a Pete Pantazis. Je príznačne nazvaná „Family Bonding“, pretože si tu svoje vzťahy utužuje s bratom, Thorom. Oficiálna synopsa hovorí toto:

„Celý svoj život mal Thor iba jedného brata, Lokiho. Všetkým známeho ako úlisného, zakrádavého a prefíkaného! Ale nový Loki je pripravený, aby zabral jeho miesto. Možno je menší, možno je viac rozlomilý a je to… aligátor?! Ale nenechajte sa oklamať, má všetky atribúty ako jeho ľudský náprotivok a tak sa dostanú do problémov!“

ZATIAĽ nie na Disney+

Pre fanúšikov komiksov radostná správa, pre tých, ktorí čakali, že sa nový Loki zahryzne do novej série na Disney+, až tak nie. Avšak vieme, že pri Marveli je iba otázkou času, kým milované postavy prinesú na malé obrazovky vo vlastnom projekte (viď. Groot). A zatiaľ hovoríme ešte z jedného dôvodu.

Richard E. Grant, ktorý si zahral v seriáli starší klasický variant Asgardského boha, už predstavil svoju ideu. Vyjadril sa, že by veľmi rád videl spin-off k prvej sérii, kde by bol on a po jeho boku Alligator Loki. Predsa len, on bol jediný kto rozumel, čo sa tento plaz snaží povedať. Ich podséria by dávala perfektný zmysel.

Loki varianty
Zdroj: comicbook.com

Nápad na spin-off je správne šialený

Predstavil už aj svoj nápad. Nakoľko on už je starším, nemá takú monosť využívať silu, využíval by skôr triky a myseľ. Bol by čosi ako Dr. Dolittle Marvel univerza, lebo by vedel rozprávať plynule aligátorsky. Takto by tlmočil tvrdenia jeho zvieracieho spoločníka, občasne aj s titulkami, aby diváci vedeli o čo ide.

Zároveň sa Grant vyjadril, aké skvelé bolo pracovať s Lokim ako aligátorom. Kým v seriáli sme ho videli ako skutočnú príšerku, na pľaci to boli tri matrace na pohovku, ktoré boli vypchané dodatočným plyšom. Skúste nabudúce na to myslieť, keď sa na túto verziu boha darebáctiev pozriete.

alligator loki
Zdroj: screenrant.com

Druhá séria sa má začať nakrúcať v lete

Kým však uvidíme akýkoľvek iný spin-off, čaká nás ešte štandardná druhá séria Lokiho. Ešte je o nej známe málo, ale pred necelým mesiacom si získala režisérov. Povedie ju rovnaká dvojica ako chystaného Moon Knighta. Nakrúcanie by sa malo začať v lete, Tom Hiddleston sa samozrejme vráti do hlavnej role.

Ako by sa vám páčil seriál, v ktorom by bol klasický Loki a Alligator Loki? Chystáte si prečítať aj komiksy s týmto netradičným variantom boha darebáctiev? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -