Star-Lord má komiksovo presný kostým. To ukazujú nové zábery z nakrúcania Strážcov Galaxie 3

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Star-Lord má komiksovo presný kostým

Produkcia filmu Strážcovia Galaxie 3 je v plnom prúde. Občas režisér James Gunn priniesie na svoje sociálne siete nejakú aktualizáciu, občas prídu členovia obsadenia so srdcervúcim odkazom. A teraz sa nám ukazujú nové zábery z nakrúcania. Na nich vidíme, že Star-Lord má nový kostým a je vytvorený presne podľa komiksovej predlohy.

Na fotkách, ktoré priniesol na Twitteri účet Cosmic Media, vidíme členov komparzu (či hercov) oblečených ako mimozemšťanov. V maskách je film perfektným už teraz. Vidíme na nich aj Chrisa Pratta, ktorý sa počas pauzy hrá s telefónom. Avšak má na sebe nové oblečenie. To nosí rovnako aj Karen Gillain, ktorá tu stvárňuje Nebulu.

Dizajn priamo z predlohy

Dizajn je prevzatý priamo z komiksu Guardians of the Galaxy Vol. 1: Legacyktorý vytvorili Andy Lanning a Dan Abnett. V tomto prípade ho nosil iba Peter Quill ako vodca skupiny, avšak podľa záberov sa zdá, že ho bude mať viacero členov.

Uniformu začal nosiť – a ostatným členom tímu poskytol rozdielne – aby sa stali viac oficiálnymi. To by mohlo súvisieť aj s tematikou a zameraním filmu. Vo Fáze 4 by mohli Strážcovia fungovať ako akási vesmírna polícia. Thanos totiž zničil planétu Xandar a tým jednotky Nova Corps., ktoré dovtedy túto úlohu zastávali. A vieme, že sa chystá aj projekt Nova – tento hrdina mal práve zozbierané sily zomierajúceho Xandaru.

guardias nf the galaxy legacy
Zdroj: thedirect.com

Vesmírna polícia či maskovanie pre záchranu Gamory?

Druhou možnosťou je, že nové uniformy použijú ako krytie. Napríklad na inflitrovanie do konkrétnej skupiny. Vieme predsa, že príbeh sa bude z veľkej časti zameriavať na hľadanie alternatívnej verzie Gamory (Zoe Saldana). Toto by mohlo byť jeho súčasťou.

V zavŕšení tejto trilógie a smerovania tímu cez viaceré MCU filmy sa samozrejme vrátia aj ostatní členovia. Okrem spomínaných je istý aj Dave Bautista ako Drax, Vin Diesel s hlasom Groota, Bradley Cooper ako hlas Rocketa Raccoona a Pom Klementieff ako Mantis (ktorá bude očividne v najbližšom Thorovi mechanicky vylepšená).

thor strážcovia galaxie
Zdroj: screenrant.com

Čriepky sa dajú dokopy v máji 2023

Nové fotografie z nakrúcania v Atlante v štáte Georgia nám odhalili, že Star-Lord (a prípadne ostatní členovia) bude mať nový kostým. Stále však vieme pomerne málo o ostatných tematikách filmov a vieme si iba skladať malé čriepky informácií. Vieme, že sa konečne predstaví Adam Warlock a súčasťou bude aj High Evolutionary. Ako to celé zapadne do skladačky sa dozvieme 5. mája 2023.

Páči sa vám nový kostým, ktorý má Star-Lord? Aký si myslíte, že bude mať význam? Budú ho mať podľa vás všetci Strážcovia Galaxie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -