Warner Bros. zrušilo film Wonder Twins, plány teda dlho nevydržali

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Film Wonder Twins bol zrušený

Ešte počas februára sme informovali o tom, že Warner Bros. chystá priniesť pomerne netradičných hrdinov z dielne DC. Malo ísť o hraný film Wonder Twins o dvojici súrodencov z inej planéty, ktorí si dokážu jednotným pokrikom privolať špeciálne sily. Scenár sa už písal, dvojica bola obsadená, teraz štúdio ale svoje plány ruší.

Scenár k snímke písal a režírovať ju mal Adam Sztykiel. Vieme, že práve on prinesie jeden z najbližšie vydaných (aj keď až na budúci rok premiérovaných) DC projektov. Je autorom scenára Black Adama. Údajne už mal takmer hotový skript a bol pripravený na nakrúcanie začiatkom leta v Atlante.

wonder twins
Zdroj: geektyrant.com

Dvojica už bola obsadená

Dokonca už bola obsadená aj titulná dvojica. Hlavnú ženskú úlohu si mala zahrať Isabel May, známa napríklad z Mladého Sheldona alebo seriálu 1883. Jej brata mal zase stvárniť KJ Apa, ktorého poznáme z Riverdale alebo Songbird.

Dvojica súrodencov Zan a Jayna nie sú zo Zeme, pochádzajú z planéty Exxor. Vďaka tomu majú superschopnosti – brat sa vie premeniť na vodu v akomkoľvek stave a sestra sa vie transformovať na ľubovoľné zviera. Na to, aby svoje sily aktivovali, však musia spojiť ruky a zvolať „Sily Wonder Twins, aktivujte sa!“.

kj apa isabel may
Zdroj: news.yahoo.com

Z komickej podoby k serióznym superhrdinom

Pôvodne pochádzajú zo seriálu pre deti z dielne Hanna-Barbera. Bolo to v roku 1977, keď sa na obrazovky dostali v seriáli The All-New Super Friends Hour. Prešli si aj niekoľkými komiksovými podobami, ktoré menili aj ich sily alebo spôsob ich aktivácie.

Najúspešnejším však bol ten z roku 2019 s celým kolektívnym názvom The Fall & Rise of the Wonder Twins. Ide predsa o dosplejší a modernejší príbeh, ktorý oslovil aj viacerých čiteteľov. Preto by bolo logické aj to, aby hraná adaptácia čerpala práve z neho.

wonder twins
Zdroj: comicbeat.com

Nedozvieme sa, aký by bol

Možno to mohol byť nápaditý superhrdinský film, možno strelená komédia, to už je však ťažko povedať. V rámci nového spojenia Warner Bros. so spoločnosťou Discovery sa predsa riešilo aj akési prerobenie komiksového sveta a škrtali sa projekty. Doplatili na to seriály z Arrowverse ako vidíme, tak aj film Wonder Twins.

Je vám ľúto, že prišlo k zrušeniu tohto filmu? Boli by ste zvedaví ako by preniesli Wonder Twins do hranej podoby? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -