V dnešný Star Wars deň prichádza nový trailer na seriál Obi-Wan Kenobi. Navnaďuje na stretnutie s Vaderom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na seriál Obi-Wan Kenobi

May the 4th Be With You! V dnešný deň, ktorý je fanúšikom dobre známy ako deň Star Wars, sa nám rozhodli priniesť príjemné prekvapenie. Prinášajú nový plagát a hlavne trailer na seriál Obi-Wan Kenobi. S aktualizovaným dátumom vydania nás ešte viac pripravuje na to, čo od neho príde.

Obi-Wan (Ewan McGregor) je prenasledovaný svojou minulosťou, keď zlyhal v tréningu svojho Jedi učenca, ktorý sa pridal na temnú stranu. To mu zároveň bráni v tom , aby mohol trénovať mladého Luka Skywalkera. Okrem toho sú mu v pätách aj Inkvizítori, ktorý ho hľadajú v každom kúte praďalekej galaxie.

Opätovné stretnutie s Vaderom

Dostávame preto krásne akčný sekvencie (a vidíte správne, titulný hrdina používa blaster!). Zároveň nás skvele navnaďujú na najväčší moment, na ktorý všetci čakáme. Opätovné stretnutie s Darth Vaderom, ktorého rolu si tu zopakuje Hayden Christensen. Scéna, kde si oblieka svoj ikonický kostým, poskytne príjemné zimomriavky.

Seriál sa bude odohrávať 10 rokov po udalostiach filmu Pomsta Sithov. Kenobi sa naďalej skrýva na Tatooine, kde dáva pozor na Anakinovho syna. V šiestich epizódach nám ale ukážu, ako sa stretáva s nepriateľmi starými aj novými. Premiéry prvých dvoch epizód sa na Disney+ dočkáme 27. mája, odvtedy jednej epizódy vždy tradične v stredu.

obi-wan poster
Zdroj: sffgazette.com

Na seriáli pracujú skúsení ľudia z Hviezdnych vojen

Okrem spomenutých si tu zahrajú Moses Ingram, Joel Edgerton, Bonnie Piesse, Kumail Nanjiani, Indira Varma, Rupert Friend, O’Shea Jackson Jr., Sung Kang, Simone Kessell alebo Benny Safdie. Režisérsky pri všetkých častiach a producentsky pri vybraných za ním stojí Deborah Chow, ktorá priniesla aj niektoré časti The Mandaloriana.

Okrem toho je producentom tiež hlavná hviezda seriálu, ktorý postavu stvárňuje už od roku 1999 vo filme Skrytá hrozba. Ďalšou bude Katleen Kennedy, pri ktorom sme sa nedávno dozvedeli, že chystá hru z prostredia Hviezdnych vojen, zatiaľ nepomenovanú. Pripojená je aj Michelle Rejwan, ktorá pôsobila ako výkonná producentka pre film poslednej trilógie, Vzostup Skywalkera.

Páči sa vám nový trailer na seriál Obi-Wan Kenobi? Navnadil vás na premiéru 27. mája? Tešíte sa na opätovné stretnutie s Vaderom? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -