Sleduj nové zábery z 2. série Lokiho. Takto vyzerá zákulisie najočakávanejšieho Marvel seriálu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nové promo k seriálu Loki

Marvel nám odhaľuje nové promo materiály k seriálu Loki a jeho dlho očakávanej druhej sérii. Prvým je video, ktoré poskytuje aj náhľady zo zákulisia, ktoré dostáva názov „Amazing Loki“, odkazujúci na známe komiksy. Nájdeme v ňom vyjadrenia hercov, tvorcov, ale aj nové, doteraz v traileroch nevidené scény.

Samotný Tom Hiddleston jednoznačne dáva najavo, že v Time Variance Authority bude naspäť hneď niekoľko jeho variantov (čo vidíme v šikovnom zostrihu). Aby jeho kolegyňa Sopha Di Martino, ktorá hrá Sylvie, ešte viac kontrovala, hovorí, že uvidíme niečo, čo poteší divákov – Lokiho v obleku (ktorý určite už nie je cez čiaru!).

„Ten istý Loki s tým istým Mobiusom“

Viac náhľadov dostávame aj na novú postavu s krycím menom O.B., ktorú hrá Ke Huy Quan. Ten nám odhaľuje aj to, že je dlhoročným fanúšikom Marvelu. Z ďalších hercov sa tu vyskytnú aj Gugu Mbatha-Raw, Wunmi Mosaku, Eugene Cordero, Rafael Casal, Kate Dickie, Liz Carr, Neil Ellice a samozrejme aj Jonathan Majors ako Kang, respektíve jeho variant menom Victor Timely.

Kevin R. Wright, výkonný producent série, odhaľuje aj niečo viac z tematiky. Hovorí, že sa rovnaký Loki stretne s rovnakým Mobiusom, ktorého rolu si zopakuje Owen Wilson. Spolu budú musieť čeliť následkom prvej série (a teda vymazaniu celej, minimálne jednej časovej linky).

Boh darebáctiev chce pochopiť samého seba

Okrem toho majú však byť epizódy aj viac o tom, ako chce Boh darebáctiev pochopiť samého seba. Jeho prerod záporáka v hrdinu pokračuje, o to viac, že našiel v členoch TVA rodinu, ktorú chce za každú cenu chrániť. Stále však vraj zostáva priestor na tvorenie nových spojenectiev.

Twitterový účet Marvel Studios nám priniesol aj krátke video, v ktorom sa vracia Tara Strong ako Miss Minutes. Hovorí nám, že toto máme „jednoducho sledovať“ a pripomínajú nám blízke vydanie. Tak si zopakujeme, že druhá séria Lokiho dorazí na Disney+ už 5. októbra.

Navnadili vás promo materiály, aby ste sa na seriál Loki tešili o dva týždne ešte viac? Kam všade si myslíte, že druhá séria hrdinov zavedie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -