Veľká strata pre seriál Eufória. Prečo jedna z hlavných postáv odchádza pred treťou sériou?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Seriál Eufória bez Kat

Jeden z najobľúbenejších seriálov z dielne HBO prišiel o jednu z postáv. Herečka Barbie Ferreira sa rozhodla odísť ešte pred treťou sériou. Eufória tak bude bez postavy Kat Hernandez, ktorú si fanúšikovia obľúbili počas jej prvého pôsobenia. V druhej sérii mala značne menej priestoru. Aké sú dôvody?

Herečka perfektne stvárnila Kat, ktorá rozhodne nebola ako iné televízne postavy. Dokonca ani ako iné postavy z tohto seriálu. Jej divokosť a dravosť sa vymykali štandardným normám, ale bolo to veľmi príjemným aspektom. Písala aj vlastné fan fictions, vďaka čomu sa s ňou vedelo stotožniť nejedno dievča v podobnom veku (alebo tie, ktoré si tým v tínedžerských rokoch prešli).

euphoria kat
Zdroj: popsugar.com

V druhej sérii sa dostala do úzadia

Druhá séria ju ale zatlačila viac do úzadia. Boli dokonca epizódy, kde Barbie nemala jedinú vetu a ak v niektorých áno, tak išlo iba o bezvýznamný komentár. Fanúšikovia sa začali pýtať, čo to ma na svedomí a ako môže takto skvelá postava dostávať menej priestoru.

Herečka sa k tomu vyjadrila – išlo o nezhody s tvorcom seriálu. Sam Levinson je zároveň aj scenáristom. Pri nakrúcaniach vraj nerešpektoval potrebné pauzy od účastníkov a keď si ich Ferreira začala riešiť po svojom a odchádzať z pľacu, začal škrtať jej repliky zo scenára. To je samozrejme pochopiteľný dôvod na odchod.

barbie ferreira sam levinson
Zdroj: buzzfeednews.com

Emotívna rozlúčka na sociálnej sieti

Tento fakt však nespomenula na svojich sociálnych sieťach. V príbehu, ktorý zverejnila na Instagrame, napísala:

„Po štyroch rokoch, čo som mohla stvárňovať ten najviac špeciálny a záhadný charakter Kat, tak musím povedať zbohom, ktoré mi vháňa slzy do očí. Dúfam, že mnohí z vás sa v nej dokázali vidieť a prinášalo vám radosť, keď sa stávala tou postavou, ktorou je dnes. Dala som do nej všetku svoju starostlivosť a lásku a dúfam, že ste to cítili. Milujem ťa Katherine Hernandez.“

S kariérou však problém nemá

Eufória tak prišla o postavu Kat Hernandez, čo je veľkou škodou. Hlavne pre tých, ktorí si obľúbili jej príbehové linky. Jej predstaviteľka ale so svojou kariérou určite problémy nemá. Aktuálne ju môžeme vidieť vo filme Nie, Nie od Jordana Peela, ktorý je práve v kinách. Vidieť sme ju mohli aj v inej HBO Max snímke s názvom Netehotná z roku 2020. Okrem toho má dobre rozbehnutý aj modeling.

Mali ste radi postavu Kat v Eufórii? Je pre vás smutné, že sa už neukáže v tretej sérii? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -