Keanu Reeves by sa predsa len mohol pridať do MCU. V ktorom seriáli by sme ho mali vidieť?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Keanu Reeves v MCU?

Nový dohad, ktorý raketovo putuje po internete vďaka portálu Illuminerdi hovorí o tom, že Keanu Reeves by sa mal konečne pridať do MCU. Marvel ho vraj chce získať pre veľmi ikonickú rolu, avšak nebolo to nimi nijako potvrdené. Sedelo by to však so správami, ktoré sme dostali skôr v tomto roku, pretože o obsadení tohto herca sa hovorilo už v máji.

Nevieme teda, či prebehli nejaké rozhovory s Reevesom ohľadom chystanej úlohy. Je však možné, že sa odohrali, ale ani v tomto prípade nie je isté, že sa role ujal. Marvel má teraz plné ruky práce s tým, že obsadzuje role do svojich seriálov na Disney+. Nedávno sme sa dozvedeli, že úlohu She-Hulk si zahrá Tatiana Maslany.

Tatiana Maslany
Zdroj: decider.com

Chcel by to samotný Kevin Feige

Klebety však hovoria o tom, že herecké eso z Matrixu, či najnovšieho Billa a Teda, by chcel samotný šéf filmového komiksového sveta. Správne, podľa tohto dohadu by mal záujem o obsadenie Reevesa samotný Kevin Feige. Ten sa netají tým, že viedol s hercom viackrát rozhovory. Ich obsah nám však popísal takto:

„Hovoríme s Keanu Reevesom o každom filme, čo robíme. Neviem kedy, ako, a či vôbec sa pridá do filmového vesmíru. Ale keď k tomu príde, tak by sme chceli ten najlepší spôsob akým sa to môže udiať.“

Stvárni rolu o ktorej sa hovorilo už skôr?

Avšak fanúšikovia si myslia, že teraz je ten správny čas na to, aby sa Keanu Reeves pridal do MCU. V jednom z chystaných seriálov hľadajú postavu z nasledujúcim popisom: „Muža vo veku 40-50 rokov, ktorý by hral Spectora, mrzutého veterána, ktorý sa stal žoldnierom.“ Pozornejší a vernejší fanúšikovia už môžu vedieť, o ktorú postavu by sa jednalo. Je ním Moon Knight.

seriál Moon Knight
zdroj: geektyrant.com

Neznamená to teda, že Reeves automatický hrá Marca Spectora. Avšak pozrime sa na to logicky – zo skorších správ vieme, že by ho radi mali ako súčasť filmového vesmíru. On je roli v ňom tiež naklonený, ak by sa našla tá správna. A táto by mu mohla sadnúť ako uliata. Nájdeme tam totiž podobnosti s jeho predošlými úlohami, za všetky by sme určite menovali jeho neľútostného pomstiteľa Johna Wicka.

Ale ako sme spomínali, kastingy stále prebiehajú a nie je isté, či obsadili do role práve tohto herca. Rovnako sa nevie povedať, či si on sám myslí, že toto by bola pre neho správna úloha. Zostáva nám čakať na to, ako bude pokračovať obsadzovanie.

Kastingy stále prebiehajú

Do seriálu Moon Knight hľadajú aj ďalšie postavy. Jedna z úloh je popísaná ako „20-40 rokov, biely muž. Stereotypicky dobre vyzerajúci, príliš entuziastický, trochu podpriemerne inteligentný, ale stále milý. Herec musí plynule hovoriť francúzsky.“ Toto by najviac sedelo na postavu s menom Jean-Paul DuChamp s jeho alter-egom, Frenchie.

moon knight frenchie
Zdroj: comicsbeat.com

Z dostupných informácií tiež vieme, že hľadajú aj ženskú úlohu. Tá je popísaná ako „20-35 rokov, akákoľvek národnosť, žena. Manipulátorka, ktorá operuje v tajnej spoločnosti, schopná ísť od nedostupnej a tvrdej po priateľskú a vrúcnu behom mihnutia oka.“ Toto by zase sedelo na postavu Marlene Alraune.

V každom prípade to vyzerá tak, že sa seriály na Disney+ viac ako dobre rozbiehajú. Čaká nás ich stále viac a Moon Knight bude bez pochýb cenným a zaujímavým prírastkom. Či v hlavnej roli maskovaného žoldniera, ktorý v noci bojuje proti zločinu, uvidíme Keanu Reevesa, na to si budeme musieť počkať. Ale ak to tak bude, je to čakanie, ktoré za to stojí.

Boli by ste radi, ak by Keanu Reeves vstúpil do MCU práve v úlohe Marca Spectora, alebo by ste ho radšej uvideli ako iného superhrdinu? Dajte nám vedieť do komentárov. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -