Nick Fury sa objaví na Disney+. V ktorom Marvel seriáli túto postavu uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Nick Fury na Disney+

Nick Fury patrí k najznámejším postavám v MCU. Objavil sa v mnohých Marvel filmoch, pričom prvýkrát sme ho mohli vidieť ešte v roku 2008 v potitulkovej scéne filmu Iron Man a naposledy sa ukázal minulý rok vo filme Spider-Man: Far From Home. Podľa najnovších informácií by sa však Nick Fury mal objaviť aj v Marvel seriáli na Disney+.

Spider-Man: Far From Home priniesol ohľadom postavy Nicka Furyho aj jedno prekvapenie. V jednej z potitulkových scén sme totižto zistili, že Nick Fury bol na Zemi zastúpený skrullom Talosom. Pravý Nick Fury bol pre zmenu na vesmírnej lodi, ktorá by mohla byť centrála organizácie S.W.O.R.D., a táto scéna bola prekvapením pre nejedného fanúšika.

Nick Fury v MCU
Zdroj: hdqwalls.com

V akom seriáli sa Fury ukáže?

Po novom budú veľkou časťou budúcnosti MCU už aj seriály. Tento rok sa dočkáme seriálu WandaVision a na ďalší rok seriálov Loki, What If…? a The Falcon and The Winter Soldier. Okrem nich sú však v prípravách aj Hawkeye, Ms. Marvel, Moon Knight a She-Hulk, ktoré by sme si mohli pozrieť niekedy v roku 2022. Postava Nicka Furyho sa však neobjaví ani v jednom z týchto spomínaných seriálov.

Nick Fury by totižto mal dostať svoj vlastný seriál. Rolu Nicka Furyho si v ňom znova zahrá Samuel L. Jackson a výkonným producentom a scenáristom bude Kyle Bradstreet. Ako všetky ostatné Disney+ seriály, aj tento bude produkovať štúdio Marvel. Jeho vydanie bude zrejme až po vydaní ostatných spomínaných seriálov a čo sa týka deja, štúdio drží všetky detaily v tajnosti.

Nick Fury sa ukáže vo filme Spider-Man: Far From Home
Zdroj: bustle.com

Samuel L. Jackson ako Nick Fury

Seriál bude už trinásty projekt, v ktorom si Samuel L. Jackson zahrá Nicka Furyho. Nicholas Joseph Fury je známym bývalým riaditeľom organizácie S.H.I.E.L.D., zakladateľom tímu Avengers, ktorý mal rád o všetkom prehľad a často pracoval z „tieňov“. Nick Fury však nie je jediná Jacksonova úloha, vidieť sme ho mohli v sérii Star Wars alebo v kultovom filme Pulp Fiction.

Marvel seriálov budeme mať v blízkej budúcnosti teda naozaj veľa. Nick Fury je na obrazovkách v MCU už vyše desať rokov a bude zaujímavé spoznať túto starú postavu aj z nového uhlu pohľadu. Na Furyho seriál si však ešte nejaký ten čas počkáme, no tešiť sa môžeme na seriál WandaVison, ktorý vyjde na Disney+ už v decembri tohto roku.

Tešíte sa na Furyho vlastný seriál? O čom by podľa vás mohol byť? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -