Trailer na WandaVision nám ukazuje poriadny náhľad do seriálu a sľubuje skoré vydanie

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na seriál WandaVision

Marvel vypustil prvý riadny trailer na chystaný seriál WandaVision. Vedeli sme, že ten príde na službu Disney+, nebol však vôbec istý dátum vydania. Ukážka teraz sľubuje, že ho uvidíme neskôr počas tohto roka. A z prvého náhľadu na sériu vidíme, že pôjde skutočne o zvláštnu a divokú jazdu.

Wanda Maximoff a Vision sú dve bytosti so superchopnosťami. Tu ale na začiatku vyzerá, že žijú bežný (možno trocha idealizovaný) život páriku na predmestí. Ale nie všetko je tak ako na prvý pohľad vyzerá a veci sa začnú okamžite rýchlo meniť. Tvorcovia nám už skôr sľubovali, že pôjde o akýsi mix klasických televíznych sitkomov a veľkú dávku v rámci filmového vesmíru Marvelu.

Dokonca nielen nejakého jedného konkrétneho sitkomu. Malo by ísť o prierez situačnej komiky od 50. rokov ďalej. Takže Marvel filmy pomiešané s dekádami sitkomov. Tvorcovia popritom sľubujú, že sa bude dej nabaľovať až prepukne k epickému Marvel zážitku, ktorý budeme milovať. Tu dokonca aj použili slovo film.

Seriál zmení celé smerovanie MCU

A toto je práve niečo, čomu veria fanúšikovia (ale bolo to viackrát naznačované). Dej by mal ovplyvniť celú dalšiu Štvrú fázu filmového vesmíru. A udalosti seriálu by sa mali rozuzliť až vo filme Doctor Strange in the Multiverse of Madness. A ako už názov napovedá, pôjde tu aj o otvorenie alternatívych realít. Zároveň sa však pozrieme na pôvod Wandiných síl a to, ako sa z nej stala Scarlet Witch.

wandavision
Zdroj: cnn.com

Jej rolu si zopakuje Elizabeth Olson a Visiona stvárni Paul Bettany, ktorého trailer na WandaVision ukazuje aj v jeho ľudskej podobe. Zahrá si tu však aj Kat Dennings, ktorá si zopakuje rolu Darcy Lewis z Thora. Postavu, ktorú sme už videli, stvárni aj Randall Park, ktorý vystupoval ako agent FBI Jimmy Woo vo filme Ant-Man a Wasp.

Pridajú sa aj nové tváre

Uvidíme však aj nové tváre. Uvidíme totiž dospelú verziu Monicy Rambeau, ktorú sme mohli vidieť vo filme Captain Marvel ako malé dievča. Zahrá si ju Teyonah Parris. A v niektorých scénach z ukážky vidíme aj Kathryn Hahn. Zahrá si Agathu Harkness, ktorá bola v komiksoch jedna z čarodejníc, ktorá prežila upaľovanie v Saleme. Bola mentorkou Wandy, ktorá ju zaúčala do tajov mágie.

Great First Trailer and Poster For Marvel's WANDAVISION Disney+ Series1

Seriál režíruje Matt Shakman a ako jeho producent a hlavný scenárista pôsobí Jac Schaeffer. Ten pracoval hlavne práve na spomínanom Captain Marvel. Za myšlienkou pôvodne stál šéf Marvel filmového štúdia, Kevin Feige. Veríme teda, že dokopy dajú veľmi silný a kreatívny príbeh, čo ale trailer už teraz ukazuje. A štúdio bolo aj také milé, že nám k ukážke prihodilo ešte aj jeden plagát.

Zaujal vás trailer na WandaVison? Ste naladení na seriál ešte viac ako doteraz? Ste zvedaví ako ovplyvní Fázu 4? Dajte nám vedieť do komentárov. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -