Konečne poznáme rozsudok! Ukáže sa Jeffrey Dean Morgan v 4. sérii The Boys?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Jeffrey Dean Morgan v The Boys

Konečne to spravili! Po rokoch pokusov a naznačovania sa to podarilo a Jeffrey Dean Morgan sa pridáva k The Boys. Jeden z tvorcov tohto nekonvenčeného superhrdinského seriálu, Eric Kripke tam herca, s ktorým už predtým pracoval, chcel už od prvej série. Nepodarilo sa im zladiť kalendáre, až doteraz.

Morgan môže byť teraz najviac známy ako hrozivý záporák Negan z The Walking Dead. Ešte predtým sa však roky objavoval v seriáli Supernatural, odkiaľ si ho môže značná časť divákov pamätať. Pôsobil tam ako otec rodiny Winchesterovcov menom John. Práve na tomto seriáli pôsobil Kripke ako tvorca.

Jeffrey Dean Morgan seriál The Boys
Zdroj: superherohype.com

Opätovné stretnutie s tvorcom aj jedným z hercov

Avšak nielen s ním si dá opätovné stretnutie. Bude to aj s hercom Jensenom Acklesom. Snáď netreba nikomu pripomínať, že on stvárňoval v nadprirodzenom seriáli postavu Deana Winchestera, teda syna postavy Morgana. Teraz hrá v The Boys postavu Soldier Boya (alebo ako niektoré zdroje hovoria – ako by vyzeral Captain America ako skutočné vyobrazenie Spojených štátov).

Kripke chcel herca v seriáli už po prvej sérii. Na to Morgan odpovedal tweetom, v ktorom uviedol, že sa „S chlapcami sa pôjde zahrať hocikedy“. Rok 2020 bol pre neho ale stále plný nakrúcaním zombie seriálu. Dohodli sa vopred na tretej sérii, keď producent a scenárista povedal, že ho môže do nej „vpísať“.

Jensen Ackles Jeffrey Dean Morgan
Zdroj: ew.com

Kalendár plný točenia zombie seriálu

Tu však opäť nastal problém s točením seriálu. Teda tentoraz jeho spin-offu. Chystá sa vlastný seriál, ktorý sa má odohrávať v New Yorku (teda na jednom z jeho ostrovov) s názvom Dead City. Zdá sa však, že po jeho dokončení už má dostatok času.

Príde teda k bande, rolu nám bohužiaľ zatiaľ nešpecifikovali. Dali ale najavo, že to bude opakujúca sa a vracajúca sa postava. Kripke samozrejme nezabudol herca privítať ani na sociálnych sieťach. Na Twitteri zdieľal fotografiu z nakrúcania štvrtej série. Jeffrey Dean Morgan, vitaj do rodiny štvrtej série The Boys.

Nakrúcanie štvrtej série je v plnom prúde

Na fotke sa nachádzajú Karl Urban (Billy Butcher), Jack Quaid (Hughie), Karen Fukuhara (The Female), Laz Alonso (MM) a Tomer Capone (Frenchie). V tradičnom štýle prislúchajúcemu k seriálu sú na zábere so vztýčenými prostredníkmi. Sme zvedaví, čo postavy čaká po ukončení tretej série.

Homelander (Anthony Starr) totiž nielen prežil, ale ešte je obľúbenejší u ľudí. Na svoju stranu si získal aj mocného syna Ryana (Cameron Crovetti), ktorý si ho vybral za otca namiesto Butchera. Tomu zostáva po užívaní dočasného superhrdinského séra iba krátky čas na život. Veci jednoducho opäť budú poriadne špinavé a krvavé.

Čo hovoríte na správu, že sa Jeffrey Dean Morgan pripája k The Boys? Myslíte si, že sa stane ich spojencom alebo jedným z nepriateľských superhrdinov? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com, ew.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. Negana nemam rad, vlastne Walking dead nemam rad. Nech ho uz ukoncia, pochovaju a odpociva v pokoji. Nove serialy na motivy WD nepozeram. Ked sa Negan prida do Boys, bude tam. Ci ho budem mat rad, alebo nie ukaze jeho postava a nie herec. Napr. Homelandera nemam rad, Lucas Hood z Banshee bol superfrajer..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -