Batwoman si v seriáli zahrá nová herečka. Prečo bola postava znovu preobsadená?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Batwoman si opäť zahrá nová herečka

V druhej polovici druhej serie seriálu Batwoman si titulnú postavu opäť zahrá nová herečka. Znamená to, že sa vráti Kate Kane, ktorú môžeme poznať z prvej série. Vtedy si ju zahrala Ruby Rose. V šou od CW príde ale k malej zmene tejto postavy. Respektíve, nepôjde o rovnakú postavu, ale zároveň to bude Kate Kane. Ako to je možné? Tak pozorne čítajte.

Purpurová rytierka si nezískala takú popularitu ako iné seriály z takzvaného Arrowverse. Zostáva trochu v tieni populárnejších šou ako The Flash alebo Legends of Tomorrow. Avšak postava stále hrala dôležitú rolu v crossover udalosti Crisis on Infinite Earths.

Zdroj: backstage.com

Ruby Rose bola po prvej sérii nahradená

Obsadenie Ruby Rose ale v podstate rozdelilo fanúšikov na dva tábory. Buď ju v úlohe milovali alebo zatracovali túto voľbu. Nech to však bolo ako chcelo, už po prvej sérii bolo oznámené, že sa nevráti a od role sa odvracia. Ako dôvod uviedla to, že bola zranená na pľaci a aby predišla ďalším ohrozeniam svojho zdravia, tak sa rozhodla prestať hrať.

Dôvod nemusí byť úplne jednoznačný, ale v roli bola v každom prípade nahradená. Vystriedala ju Javicia Leslie. Nakoľko je čiernej pleti, tak stvárnila prvú černošskú iteráciu Batwoman. Presne tak, išlo o úplne novú postavu, Ryan Wilder. Tvorcovia ale nikdy nevysvetlili, čo sa stalo s pôvodnou, čo vyvolalo dostatok otáznikov.

herečka batwoman
Zdroj: ew.com

Postava opäť vystriedaná novou herečkou

Preto sa začalo hovoriť o tom, že s príchodom Wallis Day sa všetko vysvetlí. Zmiznutie Kane by tak mohlo byť obhájené a mohla by prípadne pokračovať. Ale tu sa nám to ešte začína trochu zamotávať. Day síce bude hrať Kate Kane, ale akúsi jej alternatívnu, odlišnú verziu.

Správy o tom, že Batwoman by mala hrať iná herečka, než by znovu mali obsadiť Rose, boli dobre prijaté. Lenže počkajte, ešte sa nám trochu zapletie. V poslednej časti s názvom „Survived Much Worse“ (teda „prežila som oveľa horšie veci“) sa vysvetlila ďalšia časť deja. Kate Kane podľa tohto nie je mŕtva, ale prežila pád lietadla nad Gothamom.

batwoman willis day
Zdroj: yahoo.com

Budúcnosť postavy ešte môže byť zaujímavá

Síce žije, ale je zranená na nerozoznanie a tak sa stiahla z očí verejnosti. A teraz prekvapivá správa – Ruby Rose opäť prejavila záujem túto postavu stvárniť. Tí fanúšikovia, ktorí ju v roli milovali, začali jasať. Dá sa ale povedať, že predčasne. Originálna Batwoman síce dostane viac priestoru, ale už práve nahradená novo obsadenou Wallis Day.

Herečka nie je úplným nováčikom a to ani vo svete DC komiksov. V minulosti si už zahrala postavu Nyssu-Vex vo všetkých 20 častiach seriálu Krypton od Syfy. Nakoľko teraz hrá odlišnú verziu už známej postavy, tak by to mohlo pritiahnuť záujem viacerých fanúšikov. CW by si tak mohlo rozhodne polepšiť a zvýšiť svoju sledovanosť. A to ešte aj vďaka tomu, že sa začne odpovedať na doteraz vytvorené otázky.

Čo hovoríte na správu, že Batwoman si opäť zahrá nová herečka? A čo si myslíte o odlišnej verzii Kate Kane? Dajte nám vedieť v komentároch váš názor.

Zdroj: screenrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -