Zack Snyder’s Justice League: Epický finálny trailer láka na štvrtkovú premiéru na HBO GO

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Komiksová udalosť roka prichádza. Finálny trailer na Zack Snyder’s Justice League nás láka na štvrtkovú premiéru na streamovacej službe HBO GO. Viac ako dve minúty záberov nám odhaľujú lepší pohľad na temné plány Darkseida. Ten plánuje obsadiť rozdelenú planétu Zem, ktorú po prvýkrát nechráni žiaden Lantern ani lietajúci Kryptonian.

Dokonca vidíme, ako Darkseid vypustil svoje smrteľné lúče Omega Beams. Neskôr sa presúvame k Batmanovi, ktorý pripomína svoj sľub mŕtvemu Mužovi z ocele. Po jeho smrti sľúbil, že dá dokopy tím Justice League, ktorý si poradí aj s hrozbou o veľkosti Darkseida alebo Steppenwolfa. Presvedčte sa sami, epický finálny trailer nájdete priložený nižšie.

Finálny trailer na Zack Snyder’s Justice League:

Zatiaľ čo v roku 2017 sme si v kine posedeli dve hodiny, zostrih režiséra Zacka Snydera má niečo cez štyri hodiny. Preto je rozdelený na šesť pomyselných kapitol, keby ste si náhodou potrebovali odskočiť. Kapitoly dostali nasledovné názvy:

  • Part 1: „Don’t Count On It, Batman“
  • Part 2: „The Age of Heroes“
  • Part 3: „Beloved Mother, Beloved Son“
  • Part 4: „Change Machine“
  • Part 5: „All the King’s Horses“
  • Part 6: „Something Darker“

Pár dní pred premiérou sa do sveta dostali aj prvé reakcie od kritikov. Sociálnu sieť Twitter zaplavili prevažne pozitívne reakcie, ktoré chvália Snyder Cut za to, že sa viac sústreďuje na rozvoj postáv a príbehu. Tiež sa máme tešiť na úplne iný film, než ten ktorý sme videli pred štyrmi rokmi.

Justice League dostalo druhú šancu

Pokiaľ vám unikli informácie, tento film mal pôvodne vyzerať úplne inak. Počas jeho tvorby sa však kvôli osobným problémom musel Snyder filmu vzdať ešte pred dodatočným nakrúcaním a celou post-produkciou. Tu prichádza do príbehu režisér Joss Whedon (Avengers), ktorého štúdio Warner Bros. povolalo na dokončenie filmu. Avšak namiesto toho ho značne prerobil a z pôvodnej vízie Zacka Syndera v ňom neostalo takmer nič.

Whedonov nepodarok sa vďaka fanúšikom po rokoch dočká vykúpenia. Internetové hnutie #ReleaseTheSnyderCut zabezpečilo, že Warner Bros. dalo Snyderovi druhú šancu, peniaze a kreatívnu voľnosť. Vďaka tomu vznikol 4-hodinový režisérsky zostrih, ktorý nebude obsahovať žiadne scény natočené Whedonom po prebratí iniciatívy. Štúdio vyhradilo Snyderovi 70 miliónov amerických dolárov na jeho dokončenie, takže uvidíme aj pár minút úplne nových záberov. Ostatok filmu budú tvoriť zábery, ktoré režisér nakrútil už v minulosti. Z tých sme vraj nevideli až 80 %

Premiéry sa dočkáme už tento štvrtok, 18. marca na streamovacej službe HBO GO. V zámorí bude dostupný na platforme HBO Max.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -