Prezradila herečka zo sveta Star Wars omylom samostatný seriál ďalšej postavy?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Dostane aj Bo-Katan vlastný seriál?

Rok 2021 bol pre fanúšikov Hviezdnych vojen takmer prázdny. Až k jeho koncu sme dostali začiatok seriálu The Book of Boba Fett. Rozpráva príbeh známeho bývalého lovca odmien, ktorý je teraz bossom na Tatooine. Pôvodne vznikol ako spin-off k úspešnému Mandalorianovi. Jedna z herečiek zo seriálu teraz ale možno omylom prezradila, že aj ďalšia postava, Bo-Katan, dostane vlastný seriál.

Ming-Na Wen, ktorá po boku Temueru Morrisona hrá Fennec Shand, oslavovala na svojom Twitteri zrejme predčasne. Na portáli (a účte na sociálnej sieti) That Hashtag Show totiž diskutovali o myšlienke, že by Bo-Katan dostala vlastný seriál. Postavu hrá herečka Katee Sackhoff.

nový trailer The Book of Boba Fett
Zdroj: collider.com

Dôležitá osobnosť na Mandalore

S jej hlasom sa postava objavila aj v animovanej tvorbe v seriáloch Clone Wars aj Rebels. V hranej forme sa objavila prvý raz v druhej sérií Mandaloriana. Ide ale o postavu, ktorej história bola ešte rozšírená knihami a komiksami, takže má rozhodne čo povedať. Tak v prvom rade, bola vedúcou osobnosťou vo viacerých skupinách Mandalorianov.

Bola sestrou vojvodkyne Satine Kryze, ktorá vládla na Mandalore počas Clone Wars. Zaujímavé je, že Obi-Wan bol istý čas do nej zamilovaný. Preto by sme sa mohli dočkať prípadného previazania aj s jeho samostatným seriálom, ktorý uvidíme tento rok.

bo-katan
Zdroj: youtube.com

Prežila pád Mandaloru aj Impéria

Bo-Katan si počas udalostí v preďalekej galaxii prešla mnohým. Prežila obliehanie Mandaloru (ktorý sme stále mimochodom nevideli v hranom seriáli), aj veľké čistky na ňom. Bola svedkom pádu Impéria. Počas svojho života je veľmi odhodlaná, aby získala Dark Saber. Vo finále druhej série The Mandalorian sme ale mohli vidieť, že všetko dopadlo inak a jeho aktuálnym vlastníkom je Din Djarin.

Fennec Shand sa objavila v prvej sérii a vrátila sa aj v druhej. Jej predstaviteľka sa tam objavila aj po boku Katee Sackhoff a vyzerá to tak, že ako herečky sú stále priateľkami. Pretože Ming-Na Wen zrejme považovala informáciu zo zmieneného portálu za oficiálne potvrdenú a kolegyni gratulovala, že jej postava Bo-Katan dostane vlastný seriál.

Bo-Katan Disney+ Ming-Na Wen

V príbehu by iste mala čo povedať

Svoj tweet čoskoro zmazala, čo len potvrdzuje, že zverejnila niečo, čo nemala. Tvorcovia v Disney zrejme naozaj tento plán majú, ale ešte s ním nevyšli von. Našťastie ale máme šikovných a rýchlych fanúšikov, vďaka ktorým zostal screenshot, ktorý jej príspevok zachoval.

Vôbec ale nie je zlou vecou, že by sme sa dočkali príbehu jednej z najsilnejších bojovníčok z radov Mandalorianov. Svojmu domovskému svetu chce vrátiť slávu a to je predsa dostatok na vlastný príbeh. Dokonca sa začalo šepkať aj o tom, že jej séria by mala nahradiť zrušené Rangers of the New Republic. Tam mala totiž hlavnú úlohu hrať Gina Carano, ktorá kvôli svojim vyjadreniam upadla v nemilosť Disney.

bo-katan ahsoka obi-wan
Zdroj: starwars.com

Hviezdne vojny majú pestrú seriálovú budúcnosť

Budúcnosť sveta Hviezdnych vojen je však na streamovacej službe Disney+ bohatá. Okrem zmieneného Obi-Wana a tretej série Mandaloriana dostaneme tento rok peknú nádielku seriálov. K filmu Rogue One sa chystá prequel s názvom Andor a vlastný projekt bude mať aj ďalšia postava známa z Clone Wars – Ahsoka.

Tento rok by sa mal doručiť aj The Acolyte s predpokladom, že by to mohlo byť niekedy koncom leta alebo po ňom. Jon Favreau a Dave Filoni, ktorí seriály nakopli, sú jednoducho poriadne zaneprázdnení. A ako hovoria oni sami, svoje blastery a helmy sa ešte nechystajú odložiť. Bude teda súčasťou ich plánov aj Bo-Katan a jej vlastný seriál?

Myslíte si, že aj táto postava z Clone Wars a Mandaloriana by mala mať vlastný seriál? Čo si myslíte, že by sme v ňom mohli všetko vidieť? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -