Darth Vader je späť. Seriál Obi-Wan Kenobi nebude jediným, kde si Hayden Christensen zopakuje úlohu

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Darth Vader sa vráti. Teda, jeho postava sa do Star Wars univerza pomaly ale isto vracia od roku 2016. Vtedy nejeden fanúšik so zatajeným dychom sledoval koridorovú scénu filmu Rogue One: A Star Wars Story. Ako už vieme, fanfáry imperiálneho pochodu sa najbližšie rozoznejú v seriáli Obi-Wan Kenobi. A čo hlavne, vráti sa herec Hayden Christensen, ktorý Anakina Skywalkera stvárňoval od roku 2002.

Opäť tak uvidíme Christensena a Ewana McGregora (Obi-Wan Kenobi) spolu na scéne. Stať by sa tak malo už budúci rok, keďže seriál úspešne ukončil nakrúcanie koncom leta. Najnovšie sa vďaka serveru The Hollywood Reporter dozvedáme, že Darth Vader obohatí aj ďalší seriálový projekt na streamovacej službe Disney+. A všetko nasvedčuje tomu, že sa dočkáme epického súboja ako vystrihnutého z animovaného Star Wars Rebels.

Darth Vader sa vráti v seriáli Ahsoka

Je to oficiálne, pripravovaný seriál o rytierke Jedi Ahsoke Tano bude obsahovať aj Anakina Skywalkera a.k.a. Dartha Vadera. Zatiaľ je však otázne, či sa tak stane formou flashback scén, alebo sa herec Hayden Christensen vráti ako Force Ghost. Dôležité je to, že Ahsoka a Anakin majú spolu veľkú minulosť, čo nám filmová séria nikdy neukázala. Ahsoka bola padawankou, teda žiačkou Anakina. Príbeh seriálu by sa mal odohrávať päť rokov po udalostiach filmu Hviezdne vojny: Epizóda VI – Návrat Jediho.

Rosario Dawson Ahsoka Tano
Zdroj: gritdaily.com

Skvelú hranú verziu Ahsoky Tano stvárňuje Rosario Dawson (Zombieland: Rana istoty), ktorá v úlohe debutovala počas druhej série The Mandalorian. Jej postava sa nachádzala na misii nájsť Veľkoadmirála Thrawna a Ezru. Opäť dve postavy známe zo seriálu Star Wars Rebels. No šepká sa, že ich hrané verzie by mali stvárniť Lars Mikkelsen (Thrawn) a Mena Massoud (Ezra). Isté je, že máme rozbehnuté na jedno veľké vesmírne dobrodružstvo!

Scenár a výkonnú produkciu seriálu Ahsoka budú mať už klasicky na starosti Dave Filoni a Jon Favreau. Štart produkcie je naplánovaný na začiatok roka 2022.

V akej forme sa podľa vás vráti Darth Vader? Tešíte sa, že nám konečne ukážu jeho vzťah s Ahsokou Tano? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -