The Book of Boba Fett má oficiálny dátum vydania. Kedy sa spolu s Fennec Shand vrátia na naše obrazovky?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

The Book of Boba Fett má dátum vydania

Disney+ konečne potvrdili pre seriál The Book of Boba Fett dátum vydania. Spin-off k veľmi uznávanému seriálu The Mandalorian, tiež z prostredia Hviezdnych vojen, a samostatný príbeh tohto lovca odmien, dostaneme na streamovacej službe počas sviatkov.

Okrem titulnej postavy, ktorú hrá Temuera Morrison, budeme vidieť aj jeho aktuálnu spoločníčku Fennec Shand (Ming-Na Wen). Dorazili na planétu Tatooine, aby ukázali autoritu a vládli nad týmto územím (ako sme dostali epický záber s nástupom na trón). Ako dobre vieme z pôvodnej trilógie, z paláca tu predtým vládol Jabba the Hutt (a v podstate celý klan Huttovcov).

the book of boba fett
Zdroj: comicsbeat.com

Jeho vláda na Tatooine, aj niečo z minulosti

V poslednej časti spomínanej trilógie, Návrat Jediho, sme mohli lovca odmien padať do Sarlaccovej jamy. Stále sa našlo dosť fanúšikov, ktorí tvrdili, že to nemohol byť definitívny koniec postavy. Potvrdilo sa to až počas druhej série Mandaloriana, keď sa s veľkým nadšením ukázal znova.

Príbeh seriálu teda bude rozprávať o tom, ako vládne podsvetiu v preďalekej galaxii, ale pozrie sa aj na minulosť postavy. Zároveň sa však pozrieme na čas, kedy bol uväznený a čo robil po svojom oslobodení. Predstaviteľ tejto role povedal, že nemôže prezradiť príliš, ale rozhodne sa pozrieme aj naspäť v čase a dozvieme sa o postave viac.

The Book of Boba Fett Disney
Zdroj: starwars.fandom.com

Režisér nás nabádza, že máme mať vysoké očakávania

O návrat Boba Fetta do Hviezdnych vojen sa postaral režisér Robert Rodriguez. Tejto úlohy sa zhostí aj pre väčšinu epizód jeho samostatnej seriálovej púte. K tomu mu ale dopomôžu aj ďalší režiséri, ktorí tiež pracovali na MandalorianoviJon FavreauBryce Dallas Howard, aj Dave Filoni.

Rodriguez sa už skôr počas tohto mesiaca vyjadril, že ešte nechce prezradiť presný čas, ale seriálu sa máme dočkať niekedy v decembri. Zároveň povedal, že sa máme pripraviť na to, že nás to dostane. Že nech máme akékoľvek očakávania, toto ich prekoná. A môže si to vraj dovoliť tvrdiť.

the-book-of-boba-fett-poster
Zdroj: collider.com

The Book of Boba Fett dostaneme v posviatočný dátum

Očakávania sú v každom prípade pomerne veľké, po tom, čo nás The Mandalorian viac ako príjemne prekvapil. Presvedčiť sa o režisérových slovách budeme môcť po vianočných sviatkoch. Ako oneskorený darček totiž dostaneme The Book of Boba Fett v dátum 29. december 2021.

Tešíte sa na samostatný príbeh Boba Fetta a na jeho vládu na planéte Tatooine? Myslíte si, že aj tam uvidíme ďalšie známe tváre? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -