Obsadenie seriálu Obi-Wan Kenobi je odhalené. Príbeh ponúkne známe tváre, ale aj osudy nových postáv

Nenechajte si ujsť

Ema Jedličková
Ema Jedličková
Večne s hlavou v oblakoch alebo s nosom v knihách.

Nový seriálový počin Obi-Wan Kenobi sa už čochvíľa začne natáčať. Začiatok produkcie bol stanovený na apríl a Disney stihlo oznámiť aj hlavné herecké obsadenie. Ktoré tváre sa tak znova vrátia v príbehu o ikonickom Jedi majstrovi a ktoré sa naopak dočkajú svojej premiéry?

Obi-Wan Kenobi ponúka široké herecké obsadenie

Samozrejme, v hlavnej úlohe sa znova predvedie Ewan McGregor, ktorý si zopakuje svoju rolu Kenobiho. Proti nemu sa znova postaví jeho bývalý Padawan Anakin, pri ktorom sa fanúšikovia môžu tešiť na legendárneho Haydena Christensena, ktorý bol dlhé roky žiadaný pre návrat do sveta Star Wars.

Tu však nekončíme! Nasledujúce dve postavy nám trošku potvrdili aj vývoj deja a miesto, na ktorom by sa časť príbehu mohla odohrávať. Joel EdgertonBonnie Piesse sa nám znova pripomenú ako strýko Owen a teta Beru na planéte Tatooine, čím vzrástla možnosť, že sa môžeme stretnúť aj s mladým Lukeom Skywalkerom.

Mená a úlohy ostatných postáv sú neznáme. V nedávnom článku sme vás informovali o bezmennej postave, ktorej by sa mala zhostiť Indira Varma, ale aj v tomto prípade môžeme len ďalej rozjímať nad nekonečnými možnosťami jej postavy. Okrem nej pribudli mená ako Moses Ingram, Kumail Nanjiani, Rupert Friend, O’Shea Jackson Jr., Sung Kang, Simone Kessell a Benny Safdie.

Odhalí príbeh niečo viac?

Príbeh sa bude odohrávať 10 rokov po Pomste Sithov a nešťastnej krvavej udalosti Rozkaz 66, ktorá bola namierená proti všetkým rytierom rádu Jedi. Diváci tak budú môcť následne sledovať Obi-Wana v exile a zrejme nás potešia aj novou akčnou konfrontáciou medzi Obi-Wanom a Darth Vaderom.

Star Wars teoria
Zdroj: wallup.net

Seriál sa však môže uberať ešte zaujímavejším smerom, keďže sa budeme pohybovať v počiatočnej ére Impéria a jeho narastajúcej moci. Táto oblasť bola doteraz zvyčajne načrtnutá v knižných príbehoch, ale bolo by rozhodne zaujímavé vidieť viac z temného obdobia, ktoré poznačilo všetky galaxie.

Na finálny výsledok si budeme musieť ešte chvíľku počkať. Produkcia je už síce pomaly spustená, ale seriálu sa zrejme dočkáme až ďalší rok na Disney+.

Čo hovoríte na obsadenie seriálu Obi-Wan Kenobi? Chceli by ste vidieť viac z Kenobiho exilu, či uprednostňujete konflikty Impéria? Vaše postrehy a názory nám dajte vedieť do komentárov.

Zdroj: starwars.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -