V seriáli Obi-Wan Kenobi sa nám predstaví známa tvár z Game of Thrones. Viete, o koho ide?

Nenechajte si ujsť

Ema Jedličková
Ema Jedličková
Večne s hlavou v oblakoch alebo s nosom v knihách.

Star Wars svet miluje hercov z Game of Thrones. Po Pedrovi Pascalovi, ktorý sa stal miláčikom seriálu The Mandalorian, sa tentokrát vo vzdialenej galaxii objaví aj jeho dávna kolegyňa, s ktorou mal tú česť natáčať 4. sériu Game of Thrones.

Seriál Obi-Wan Kenobi má mnohé tajomstvá

Doteraz boli oficiálne potvrdené iba veľké mená ako Ewan McGregorHayden Christensen, ktorí sa znova vrátia na obrazovky v podobe svojich pôvodných postáv. Príbeh by sa mal odohrávať 10 rokov po Pomste Sithov. Žiaľ, môžeme zatiaľ len špekulovať, o čom by hlavný dej príbehu mal rozprávať. Je možné, že nahliadneme do obdobia Kenobiho života ešte spred usadenia na planéte Tatooine, ale netreba ani zahadzovať šancu, že sa neskôr stretneme aj s mladým Lukeom Skywalkerom.

obi-wan darth vader
Zdroj: wallpaperaccess.com

Štúdio prikázalo všetkým zainteresovaným mlčať. A to naozaj prísne. McGregor sa už v minulosti vyjadril, že je veľmi ťažké udržiavať všetky novinky okolo projektu v tajnosti, ale sem-tam sa k fanúšikom dostane nová, radostná správa. Tentoraz nás potešili rozšírením hereckého obsadenia.

K Obi-Wanovi a temnému sithskému lordovi sa pripojí Indira Varma, známa najmä svojimi seriálovými rolami. Z Game of Thrones si ju môžete pamätať ako Ellariu Sand, milenku Oberyna Martella. V Obi-Wanovi stvárni zatiaľ neznámu postavu. V každom prípade, len pár hodín po oznámení začali fanúšikovia fantazírovať o jej pridelenej role. Medzi možnými menami padli aj tie, s ktorými sme sa doteraz mali možnosť stretnúť najmä v knižných adaptáciách alebo v animovanom Star Wars: The Clone Wars. Osobne si však myslím, že nám Varma predstaví úplne novú postavu.

Indira Varma
Zdroj: wikiofthrones.com

Miestami je stále neuveriteľné, že Disney+ naozaj pripravuje seriál o Obi-Wanovi. Ešte pred pár rokmi sme o tom len snívali a dúfali sme v jeden celovečerný filmový zážitok. Dnes dostaneme rovno celú sériu, ktorá bude môcť obšírnejšie vyrozprávať dramatické životné udalosti jednej z najobľúbenejších postáv vesmírnej franšízy.

Ktorú postavu by si Varma mohla zahrať? Tešíte sa na seriál Obi-Wan Kenobi aj vy? Vaše postrehy a názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -