Prichádza trailer na sci-fi drámu Night Sky, v ktorej hrajú J. K. Simmons a Sissy Spacek

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na seriál Night Sky

Amazon prináša prvý trailer na seriál Night Sky. Fantasticky vyzerajúce sci-fi s prvkami drámy má jedinečnú zápletku a navyše si získalo aj hviezdne obsadenie. V hlavných úlohách sa tu predstavujú J. K. Simmons (ktorého dobre poznáme zo Spider-Manov alebo drámy Whiplash) a Sissy Spacek (Prvá dáma country music či kingovka Carrie).

Oscarový držitelia si tu zahrajú starší manželský pár, Franklina a Irene Yorkovcov. V ich zdanlivo idylickom živote a dôchodkovom veku majú však veľké tajomstvo. Na svojom dvore našli pred rokmi portál, ktorý ich vie priniesť na zvláštnu, opustenú planétu. Poctivo si to nechávajú pre seba a strážia, lenže čo keď sa začnú ľudia naokolo pýtať, prečo vozí Franklin svoju manželku uprostred noci do ich kôlne?

Strážené tajomstvo naruší záhadný mladík

Navyše práve v momente, keď začínajú uvažovať o tom, že sa o svoj zázrak podelia, tak do ich života vstúpi záhadný mladý muž. Nájdu ho na základni na planéte kam cestovali a tak sa zrazu ich komnata, o ktorej si mysleli, že ju poznajú tak dobre, stane opäť neznámou. A môže skrývať oveľa viac, ako by čakali.

Ako spomínaný záhadný mladík si tu zahrá Chai Hansen (dramatický seriál The Newsreader). Okrem nich sú súčasťou obsadenia ešte Kiah McKirnan (Mare z Easttown), Julieta Zylberberg (The Invisible Look), Rocío Hernández (La caída) a Adam Bartley (Longmire).

night sky amazon
Zdroj: nerdist.com

Na Amazon Prime budúci mesiac

Seriál vytvoril Holden Miller, ktorý pri ňom zároveň slúži aj ako koproducent. Ako producent a scenárista s ním pôsobí Daniel C. Connolly. Ten stál za scenármi k seriálom ako Into the Badlands, už spomínané Longmire alebo Kolónia.

Unikátne napínavé sci-fi s prvkami drámy a oscarovými hercami si pre seba získal Amazon. Uvidíme ho teda na ich streamovacej službe Amazon Prime Video. Bude mať dokopy 8 epizód a všetky naraz budú k dispozícii v jeden deň a to 20. mája. Tento dátum rozhodne pridávame do kalendára na pozretie (a prípadné bingeovania).

Ako sa vám páči trailer na seriál Night Sky? Zaujalo vás nápadité sci-fi s J. K. Simmonsom a Sissy Spacek v hlavných úlohách? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -