Sylvester Stallone ako zostarnutý hrdina. Amazon konečne prináša nové informácie o filme Samaritan

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Sylvester Stallone ako Samaritan

Počas týchto dvoch dní, 12. a 13. júla prebieha udalosť s názvom Prime Day. Spoločnosť Amazon na nej predstavuje svoje technologické novinky, ale nemôžu samozrejme vynechať ani projekty pre ich streamovaciu službu. Tak nám konečne prinášajú viac informácií o netradičnom superhrdinskom filme. V ňom sa predstaví Sylvester Stallone ako Samaritan.

73-ročný herec, niekedy známy ako Rocky Balboa, sa konečne spája s týmto žánrom. Teda, ak nepočítame, že prepožičal hlas King Sharkovi vo filme The Suicide Squad: Samovražedná misia. Aj napriek uvedeniu na Amazon Prime Video sľubuje režisér, že pôjde o epický zážitok. Ním je Julius Avery.

sylvester stallone samaritan
Zdroj: yahoo.news.com

Nový pohľad na žáner a originálny príbeh

Ten má za sebou úspešné projekty ako Syn zmaru alebo Overlord. Teraz sa rozhodol prikloniť k úplne inému štýlu a chce priniesť „temný, novátorsky pohľad na superhrdinov“. Vychádza pri tom z originálnej myšlienky a scenára, ktorý napísal Bragi F. Schut (Escape Room).

Príbeh sa sústredí na mladého chalana menom Sam Cleary. Zahrá si ho Javon Walton známy z Eufórie či naposledy tretej série Umbrella Academy. Ten verí, že superhrdina Samaritan, ktorého majú všetci za mŕtveho po súboji s veľkým nepriateľom, je stále nažive. A vôbec sa nemýli…

Supehrdina vo výslužbe znovu bojuje

Joe Smith, ako je jeho občianske meno, odkráčal od síl a zodpovednosti. Aby si poskytol krytie, pracuje ako smetiar. Lenže je čas, aby tento mýtický hrdina znovu povstal a čelil nielen svojmu úhlavnému súperovi a ďalším zlobám, ale aj svojim démonom.

Na tento dramatický konflikt vo vnútri postavy odkazujú aj nové zverejnené plagáty. Tie nám zároveň ohlasujú aj dátum vydania, kedy snímka príde na streamovaciu službu. Nakrúcanie sa skončilo ešte v roku 2020, odvtedy bol v postprodukcii a nemali sme o ňom v podstate žiadne info. Teraz vďaka udalosti vieme, že príde 26. augusta.

Brutálny s R-kovým hodnotením

Tí šťastnejší, ktorí mohli na udalosti Amazonu skutočne byť, si mohli pozrieť aj teaser. Tvrdia, že Sylvester Stallone bude ako Samaritan poriadne drsný. Predsa len, režisér si u neho presadil R-kové hodnotenie. V ukážke vraj vidíme aj to, ako hlavná postava zabíja záporáka. A to brutálnym spôsobom.

Stallone tak musel oprášiť svoje skúsenosti ako Rambo, aby mohol opäť poriadne nakopávať zadky. Herecké obsadenie pre nekonvenčnú snímku ale doplnili aj Martin Starr, Moisés Arias, Dascha Polanco, Natacha Karam, Pilou Asbæk, Jared Odrick, Michael Aaron Milligan či Deacon Randle.

Ako sa vám pozdáva superhrdinský film so Sylvesterom Stallonem? Pozriete si drsnú snímku Samaritan na Amazon Prime Video? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -