Prvé reakcie na film The Batman sú tu! Zbiera stvárnenie Roberta Pattinsona chvály alebo kritiku?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Prvé reakcie na film The Batman

Recenzie alebo akékoľvek reakcie na film The Batman ešte nie je povolené zverejňovať. Toto embargo má platiť do pondelka 28. februára, minimálne do deviatej hodiny ráno (aspoň teda pacifického času). Aj napriek tomu na internet unikli prvé správy od vybraných serverov prostredníctvom televízie MTV.

The Batman je absolútne nový prístup k postave. Matt Reeves si berie ako hlavnú predlohu komiks Year Two. Robert Pattinson sa teda predstaví ako mladý Bruce Wayne, ktorý ešte len druhý rok bojuje proti zločinu v Gothame. Už v tomto čase bude čeliť niekoľkým nepriateľom.

The Batman dĺžka
Zdroj: impawards.com

Mikrovesmír s temnejším Batmanom

Do cesty sa mu postaví Penguin (Colin Farrell), ale jeho najväčším súperom bude Riddler (Paul Dano). Na jeho dolapenie sa bude musieť spojiť aj s chytrou zlodejkou Catwoman (Zoë Kravitz). Tajomstvá, ktoré odhaľuje, sa totiž môžu týkať aj jeho rodiny – a vôbec nebudú príjemné. Režisér takto vytvoril vlastný mikrovesmír okolo postavy temného rytiera, ktorý nespadá do hlavného rozšíreného univerza DC.

Tam je ešte stále Batmanom Ben Affleck. Podľa niektorých správ by sme ho však mali naposledy vidieť vo filme The Flash, ktorý uvidíme v novembri. Nakoľko sa ním má otvárať téma multiverza, prenikne do neho aj niekdajšia postava, Batman, ktorého hrá Michael Keaton. Nakoľko sú správy ohľadom postáv a hercov pomerne chaotické a protichodné, zrejme si treba počkať iba na výsledok.

3 batman 2022
Zdroj: hype.my

Rozširuje ho aj o seriály

Matt Reeves chcel ale vesmír okolo svojho Bruca Wayna rozširovať tiež. Potvrdili už dva seriály, ktoré z neho budú vychádzať na HBO Max. Jeden z nich bude zameraný na policajné jednotky v Gothame a druhý bude samostatným príbehom o vzostupe Penguina na kráľa zločinu v tomto meste.

the batman spin-off
Zdroj: screenrant.com, mindlifetv.com

MTV zverejnilo hodnotenia skôr

Samotný film si u nás budeme pozrieť v premiére na budúci týždeň, 3. marca. Aj keď reakcie na film The Batman ešte nie sú povolené na zverejnenie, MTV UK na svojom účte na Instagrame niektoré zdieľalo. Príspevok bol už vymazaný, ale samozrejme sa z neho zachovali popisy a jednotlivé správy od webov.

Hanna Flint z MTV Movies: Matt Reeves trafil klinec po hlave a prináša nadčasový Batman príbeh

Unilad: Absolútne euforické

Total Film: Senzačné

Empire: Uchvacujúce

Shortlist: Jeden pekelne dobrý film

Insider: Robert Pattinson bude váš nový obľúbený Batman

Nový obľúbený Batman?

Žiaden z webov a magazínov teda nešetrí slovami chvály. Dokonca nám hovoria, že pôjde o naše nové obľúbené stvárnenie Batmana. Fanúšikovia boli značne skeptickí pri obsadení tohto herca do jeho postavy, ale so zábermi a ukážkami ich tento skepticizmus opúšťa. A navyše, aj pri spomínanom Battfleckovi boli pôvodne fanúšikovia proti tomuto obsadeniu a teraz mu vyjadrujú podporu…

V každom prípade týmito reakciami ešte vystupňovali naše napätie. Nevieme sa dočkať premiéry, aj keď je pár dní ďaleko… A dobrou správou je, že režisér s Robertom Pattinsonom uvažovali aj o druhej časti. Sme radi, že budeme môcť vidieť pomstu ako nikdy predtým.

Ako vnímate prvé reakcie na film The Batman? Tiež vás ešte viac navnadili na tento film? Neviete sa dočkať premiéry? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -