Najnovšie Hry o život budú konečne online. Film pribudne na obľúbenú streamovaciu službu Slovákov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najnovší film Hry o život bude online

Najnovšie Hry o život si budeme môcť pozrieť už čoskoro online. Prequel s názvom Balada o hadoch a vtáčatkách už bol počas tohto roka dostupný na streamovanie, vždy však iba za jednorazový poplatok na prenájom. Teraz dorazí štandardne na streamovaciu službu, ako informovali Netflix tipy CZ/SK.

Snímka sa odohráva 64 rokov pred známou filmovou sériou a divákov privádza k 10. výročným hrám. Ukáže nám známu postavu Coriolanusa Snowa, tentokrát v jeho mladšej podobe, keď má len 18 rokov. O jeho stvárnenie sa postaral Tom Blynth. Má sa stať mentorom jednej z účastníčok krutých hier – Lucy Gray Baird z 12. dištriktu.

Hudobný, ale zároveň pekne surový

Lucy si zahrala Rachel Zegler, a tak ako v jej iných projektoch, aj tu sme boli svedkami pútavých hudobných čísel. Spevom chcela obmäkčiť divákov, netreba sa však nechať pomýliť, pretože film je celkovo oveľa surovejší a dospelejší ako jeho predchodcovia (alebo teda dejovo nástupcovia).

Film navyše pozbieral pútavé obsadenie, a preto ho od jeho premiéry 15. novembra 2023 navštívilo v kinách nemalé množstvo divákov. Podľa dát z Box Office Mojo bol premietaný až do februára, pričom si dokázal celkovo zarobiť 337 miliónov dolárov. Ľudia sa k nemu radi vracajú aj v online priestore a digitálnej podobe.

balada o hadoch a vtáčatkách
Zdroj: themoviedb.org

Diváci sa k nemu vracajú aj v digitálnej podobe

13. februára vydali film v 4K Ultra HD podobe na Blu-Ray diskoch. Ešte predtým sa však objavil na dvoch službách. Diváci ho mohli vidieť na Amazon Prime Video a rovnako na Apple TV+, avšak iba za poplatok. Jeho požičanie stálo 5,99 dolára a zakúpenie malo cenovku 19,99 dolára.

Informácie o prepožičaní priniesol web Dexerto, ktorý informoval aj o neskoršom uvedení na ďalšiu streamovaciu službu. Teraz bude Balada o hadoch a vtáčatkách dostupná pre každého predplatiteľa Netflixu. Vychutnať si ho môžeme ešte počas sviatočného voľna, pretože na službe bude sprístupnený na Veľkonočný pondelok, teda 1. apríla.

Páči sa vám, že film Hry o život: Balada o hadoch a vtáčatkách príde online práve na Netflix, alebo by ste ho uvítali inde? Pozriete si ho počas veľkonočného voľna? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroje: Netflix tipy CZ/SK; dexerto.com/tv

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -