Hviezdy Hollywoodu sa spoja v duchovnom nástupcovi Lúpeže po taliansky. Netflix má prvý veľkofilm 2024

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Finálny trailer na film Lift

Netflix divákom necelé dva týždne pred vydaním svojho prvého veľkého filmu tohto roka prináša posledný trailer na Lift. Skupina zlodejov v ňom hodlá ukradnúť lietadlo plné zlata, do situácie je však navyše zapletený ešte Interpol, teroristi, skorumpovaní bankári a obchodníci s umením. V akciou nabitej snímke tak nebudú chýbať komické situácie.

Vtipy iste zabezpečí aj známy komik Kevin Hart, ktorý sa novinke predstaví v hlavnej úlohe. Stvárňuje tu Cyrusa, skúseného klamára a ostrieľaného zlodeja, ktorý musí vykonať jednu poslednú lúpež a dať k tomu dohromady poriadny tím. Aby to však hlavní hrdinovia nemali príliš jednoduché, celá operácia sa vykoná 12 kilometrov nad zemou.

Skúsený zlodej a agentka Interpolu sa spájajú pri lúpeži

Úlohu hlavnej postave zverí agentka medzinárodnej služby Abby, ktorú hrá Gugu Mbatha-Raw, známa napríklad zo seriálu Loki. Veci komplikuje fakt, že je jeho bývalou priateľkou. Minulosť však chcú nechať za sebou, keď si ho najme, aby získal z predmetného lietadla 500 miliónov dolárov v zlatých tehličkách. Ak ich nezíska Cyrusov tím, padnú do rúk teroristom, z čoho by vznikol globálny konflikt.

Zlodej tak dáva dohromady skupinu ostrieľaných veteránov a občas tiež poriadnych exotov. Jej členkou bude aj Úrsula Corberó, ktorá s podobnými rolami rozhodne skúsenosti má. Najlepšie ju totiž môžeme poznať ako Tokio zo seriálového hitu Money Heist. Tento raz bude skúsenou vodičkou, ktorá má vždy k dispozícií únikové vozidlo. Súkromný tryskáč však bude silnou kávou aj pre ňu.

kevin hart netflix lift
Zdroj: Netflix

Uvidíme množstvo známych tvárí

Ďalšími členmi budú Billy Magnussen ako otvárač sejfov či tajomný hacker N8, ktorého si zahrá Jacob Batalon. Medzi známymi hereckými tvárami, ktoré vo filme uvidíme bude aj Vincent D’Onofrio (Daredevil), Jean Reno (Leon) či Sam Wortinghton (Avatar). Zahrajú si tu aj Viveik Kalra, Yun Jee Kim, Burn Gorman alebo Paul Anderson.

Film režíroval F. Gary Gray, ktorého môžeme poznať ako autora filmov Lúpež po taliansky alebo Rýchlo a zbesilo 8. Je tak jasné, že budeme svedkami strhujúcej akcie a pri troche šťastia tiež novej filmovej klasiky. Na lúpež, kde je v hre pol miliardy nás Netflix pozýva už 12. januára.

Ako sa vám páči trailer na film Lift? Pozriete si už budúci týžden túto akciou, humorom a hereckými hviezdami nabitú lúpež na Netflixe? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: Netflix

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -